emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Газ та суверенітет

Ніколи ще наші позиції на перемовинах із чекістами по газу не були такими сильними, а їхні - такими слабкими. Все завдяки позиції керівництва Нафтогазу в останні 5 років, попередніх урядів та президента. Але це мало що міняє сьогодні. Єдиною надією на політичне виживання Зеленського є різке зниження тарифів та збереження транзиту бодай на час своєї каденції. Заради цього він готовий піти не лише на значні поступки в суверенітеті, котрий «на хліб не намастиш», а й на величезні збитки, пов‘язані з відмовою від українських судових позовів до Стокгольмського арбітражу на суми неспівставні з вигодою від «знижок» (нерідко - ефемерних). Зате матиме, якщо Путін не обдурить, короткотермінову вигоду від зниження ціни по «прямих поставках» і, відповідно, можливість знизити тарифи. Учора я писав про це на підставі просто аналізу поточних подій. Сьогодні отримав інсайд із ОПи. Все підтвердилося до дрібниць.
Ну, і головне. Судячи з інформації з Кремля, росіяни не проти отримати свої бенефіти від поступливості Зеленського, але ставку робитимуть на те, що вже наступного року він матиме вкрай невеликий вплив на розвиток подій в Україні.
Що це означає, ви легко здогадаєтеся самі.
Subscribe

 • Стратегия для Вовы

  Печерский холм ​​ 📈Если вы еще не читали Национальную экономическую стратегию до 2030 г. авторства Кабмина Шмыгаля - искренне рекомендуем.…

 • Дайджест останніх звершень

  Валерій Прозапас 1 ч · Лише за кілька днів з'ясувалося: На дороги до курортів Коломойського було…

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments