emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Це вже навіть не перемога, а тріумф

Ну, Нижня палата проголосувала, залишився Сенат (наступного тижня) і Трамп, котрий приватно ще кілька місяців тому пообіцяв підписати санкції проти ПП-2, тим паче, що вони тут інтегровані в оборонний бюджет. Враховуючи, що труба знаходиться на завершальній стадії спорудження, що чекісти викинули на її спорудження десятки мільярдів доларів, а добудувати все одно не зможуть, це вже навіть не перемога, а тріумф.
А тепер невелике зауваження. Ми завжди, розповідаючи про міжнародні досягнення Нафтогазу останніх років, називали два прізвища - Коболева та Вітренка. Інколи додавали ще Теклюка. Але на цей раз мова йде про роботу, переважно, членів їхньої команди, котрим вистачило оптимізму, наполегливості і здорового авантюризму довести до переможного результату цей фантастичний проект - Щербенко, Гламаздин, Осмоловська та інші.
До речі, ось вам і пояснення, чому Путін так наполягав включити в склад паризької делегації представників Нафтогазу. Він сподівався отримати поступки від України до того, як всім стане зрозуміло, що без української труби Національному Достоянію самому буде труба. На щастя, там був Вітренко і нічого чекістам не вдалося.
П.С. Прошу не пхатися сюди з дурними коментарями про те, що агент ФСБ Трамп ці санкції не підпише, що європейські промислові гіганти, котрі єдині володіють технологіями глибоководного прокладання труб, проігнорують американські санкції тощо. Ліпше зверніть увагу: нехай ми ще не можемо вигнати Орду зі своєї землі силою зброї, але, за допомогою західних партнерів, цілком здатні протистояти їй у інших сферах. Потрібні лише сміливість, наполегливість, професіоналізм і, головне, гідність - риса, котрої так бракує новій владній команді.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • СБУ при Грицаке. СБУ при Баканове:

  Аркадий Бабченко 3 ч. · СБУ при Грицаке: Получает информацию, что на территории Украины хотят убить беженца…

 • Цікавий вигляд

  Валерій Прозапас 3 ч. · Цікаво зараз виглядає українська міліція, після показового вбивства білоруса в…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments