emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Віра у доблесні органи

Якщо б ми беззаперечно вірили у те, що каже наша поліція, то за вбивство Каті Гандзюк сиділа б невинна людина, Микола Новіков. Про доведеність підозр проти нього особисто казав радник Авакова Антон Геращенко. Хоча вже тоді було відомо, що Новіков був у зовсім іншому місці під час здійснення замаху. До речі, Яна Дугарь, одна з підозрюваних у вбивстві Шеремета у час, коли вона, нібито, знімала на відео камери спостереження біля будинку майбутньої жертви замаху, за офіційними документами була в АТО. Подивіться на скріні. Що із цими письмовими доказами її алібі, їх досліджували слідчі?

У випадку із Миколою Новіковим, його алібі не цікавило ні слідчих, ні Геращенко - їм просто треба було повісити на когось замах на Катерину Гандзюк. Зате тепер підозрюваний у замовленні вбивства, Мангер, попри усі докази - на свободі. А його радник став спонсором передвиборчої компанії партії "Слуга народу". Він надав від 20 до 26 мільйонів гривень, щоб "Слуги" поставили рекорд і створили моно більшість у Верховній Раді.
Посилання на розслідуваання BIHUS.info про ці мільйони для "Слуг" у першому коментарі.

Якщо ми віримо на слово підлеглим Авакова, то виявиться, що саме кардіохірург Юлія Кузьменко вбила полковника СБУ Хараберюша у Маріуполі. Про те, що це одна жінка казав той самий радник міністра МВС Антон Геращенко. А ще Геращенко казав, що ця ж сама група готувала замах і на нього самого. Подивіться скріни.

А що там з організатором замаху на Бабченка? Яке шоу було від СБУ з залученням Президента: воскресіння "вбитого" Бабченка, затримання орагнізатора Бориса Германа, а тепер Герман на свободі, шле фоточки з привітами з Ізраілю.

Так який був мотив у кардіохурга і музиканта-військовослужбовця, щоб холоднокровно підкласти вибуховий пристрій, натиснути кнопну і вбити Шеремета? Нам кажуть, що мотив - не головне. Для ідеаліста-революціонера-бомбіста - так. Він в полоні ідей і таке інше. А для цілого гурту інших осіб мотив має бути обов’язково. Там же не лише жінка-хірург із співмешканцем, не лише військовий рок-музикант, не лише військова медсестра Яна Дугарь, не лише Інна і В’ячеслав Грищенки, не лише їхній товариш, який застрелився... Цих "не лише" вже семеро. А сьогодні до них додалися ще двоє волонтерів, подружжя Акастьолових, до яких прийшли з обшуком. І ніхто не тікав, не залягав на дно... Не забагато для безкорисливих іделістів?

Я нагадаю, що змова Наді Савченко і Рубана про планування теракту у Києві стала відомою СБУ на першому ж сторонньому військовому, якого спробували завербувати. Зброю для теракту підозрювані тягли вже під контролем сбушників. А тут лікарка таку банду ідеалістів зібрала, так виходить?

Мотив має бути тому, що комусь потрібно фінансувати це величезне угруповання і забезпечувати, десципліну і конспірацію великої групи осіб. А поки кількість підозрюваних роздувається, як мильна булька: сьогодні були обшуки у волонтерів Акастьолових - теж по справі Шеремета. Не слідчі, а якийсь принтер, який друкує підозри і ордери.

Тим, хто репертує "вбивця має сидіти в тюрмі", нагадаю, що у випадку із вбивством Гандзюк у тюрмі опинилася б невинна людина, а вбивці залишилися б невідомими, а безкарність мотивувала б їх до нових злочинів. А, ну да, підозрюваний у замовленні вбивства, Мангер, і так вже на свободі, а його дружки віслинюють мільйони на потреби партії влади.

Ще одне питання: чому брифінг із доказами вини підозрюваних у вбивстві Шеремета перетворили на шоу з залученням Президента? У мене поки одне пояснення: щоб натиснути на суддів і сформувати суспільну думку. Я не знаю, чи пов’язані з вбивством затримані особи, але я вже багато разів бавчив, як інших людей кидають за грати заради зірочок на погонах та утримання у міністерських і прокурорських кріслах.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments