emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Совок невмирущий

До речі, маю зауважити, що пресуха Авакова-Зеленського по справі Шеремета показує: навіть освічена частина нашого суспільства, включно із медійниками, готова вестися, якщо їм телевізор скаже повну маячню переконаним тоном і покаже фоточки.

- Хм. Показане виглядає достовірно! Серйозна база!
(окремо Кутєпов Златкіну - "аааа, ти захищаєш убивць, аааа, ааааа! це не докази?! це не докази?!")

- Достовірно? Що тут достовірного? На відео не Ріфмастер. По Лисі взагалі не навели доказів. По Яні теж! Який стосунок запис розмови про Марусю Звіробій має до вбивства, що відбулося за три роки до її арешту?

- А... ну... так... але... ну... да... Дочекаємось результатів слідства!
(окремо Кутєпов - "та то я, хлопці, несерйозно, то лише щоб Златкіну дошкулити, звісно, ж це не докази... ЯКА ПАДЛА ВИКЛАЛА ОСОБИСТЕ ЛИСТУВАННЯ?!")

Деяким сонечкам перед тим, як лаяти некритичне мислення пересічного співгромадянина, непогано б самим було трішки далі від нього відійти.

Зеленый фонарь переключил своих ломов в режим "не все так однозначно, пусть решит суд".

Тот самый Печерский, про который вы раньше заявляли, что там судья Вовк и коррупция? Теперь уже норм? Теперь уже честный, теперь пусть решит?

Господи, какая же вы ебаная плесень. И эти люди еще кукарекали про инфокомсомол, ебушки-воробушки.


Від себе: Слушне спостереження, але справа, як на мене, не у промиванні мізків,  а їхньому устрої. Виходить радянська людина з презумпцї правоти й добросовісності слідства. Людина, яка не є носієм радянської ментальності, розуміє, що навіть найнезалежніший слідчий є людиною особисто зацікавленою у своїй версії: мрія про успіх, кар*єру, притамана людям властвість зхоплюватися власними теоріями етс. Отже, ніякої віри без доказів. А совки вірять слідчим на слово безвідносно до того, освітчені ті совки чи ні. Щиро вірять дятли вочевидь залежним від  влади спідчим

Й ще одне. Можна собі вірити або не вірити в будь- що.  Але розглядати, як прийнятне, позбавлення людей волі без наведення жодних підстав- це вже найогидніше  радянське паскудство. Тим більше,всі добре розуміють, що в нас взяття під варту -то форма катування.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments