emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Подвиги зеленського

Оскільки машина для Зероликів дала збій і ми сьогодні, я так розумію, не побачимо тижневого звіту про «подвиги» Зеленського, то я допоможу.

1. Подвиг Перший, Паризький. Всім вже очевидно, що Зеленський готувався до іншого порядку денного, аніж той, що було обговорено. Це підтверджує і нервова реакція Суркова «ми так нє договарівалісь!», і цитата самого Зеленського, яку радісно тиражують російські ЗМІ «якщо я пристану на ці умови, на наступні переговори приїде вже інший Президент України». Москві важливо зберегти Зеленського, а оскільки ми вийшли на майдани проти капітуляції, то Путін був змушений відступити.
Водночас, миру після Парижу не настало.
Кремль просуває власні інтереси, за рахунок України, і команда Зеленського підігрує Кремлю.
Наші вояки продовжують гинути під російськими обстрілами.
Закон про ОРДЛО продовжено на 2020 рік.
Зміни до Конституції по федералізації України за путінським сценарієм знищення нашої держави - готові, лише не знають як їх протягнути.
Спробують цього тижня через закон по децентралізації, який вб’є саму децентралізацію на корні і дасть нечувані повноваження президенту. Гасло Зеленократії «держава - це я» реалізується на наших очах.

2. Справа Шеремета. Після гучного брифінгу Президента і керівників правоохоронних відомств можна з сумом констатувати - правова держава в Україні вмерла, так і не народившись. Основа правової держави - презумпція невинуватості, яка вчергове була грубо порушена.
Публічно це виглядало як свідомий ляпас військовим і волонтерам.
І таким залишається досі.
Ще до повного комплекту варто засудити підписантів Мінських угод - і фініта ля комедіа.

3. Кредит МВФ залежить від виконання Україною вимог МВФ. У позитивному сценарії Україна отримає нову програму через декілька місяців, у негативному - ніколи. Про що ми власне і казали, проте Зеленський стверджував минулого тижня, що гроші в нас уже в кишені. Де гроші?!

4. Рекордні падіння промислових показників, ріст безробіття і тарифів, суттєве погіршання торгівельного балансу - все це наочні результати роботи нової команди. До речі, всі приготувалися до росту ціни на газ для населення на 25% з 1 січня 2020 р? Шкода, що Зеленський Вам цього ніяк не пояснить...

5. Цього тижня слідкуйте за руками Зеленського в Верховній Раді: земля, децентралізація (ОТГ і міста повністю попадають під вплив Офісу Президента, області і райони укрупнюються без врахування інтересів громад і тд), банківська сфера, виборчий кодекс і інші закони, де кожен рядок матиме значення, а під миловидною назвою може ховатися маленький абзац, який повністю перекреслить всі великі багаторічні реформи.

6. За минулий тиждень я дізнався, що команда Зеленського танцює сальсу, грає в футбол і теніс, ходить у спортзал і плаває, сміється на концертах.
Я не встиг зрозуміти, коли вони працюють?!

7. Все буде добре! Після Зеленського

П.С. Такі «дрібниці», як ігнор першої річниці об’єднавчого собору Православної церкви України чи переслідування дружини колишнього Президента України вже навіть не згадую.
Яким Богам молиться Зеленський і чи молиться взагалі - я не знаю

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments