emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Маніпуляції та репресії

18 ч.

Помітили, як з понеділка "Слуги народу" перейшли до створення нових інфоприводів викривлення реальності?

Крок 1 - Спроба маргіналізації опору.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що захисники України не мусять мати якихось преференцій перед відповідальністю за злочини. (https://censor.net.ua/ua/n3165533)

- Відчули маніпуляцію?
Частина суспільства обурена не тим, кого затримали, а тим як порушуються права людини, презумція невинуватості і які при цьому ліплять "докази", вишиті білими нитками. Ну і звісно, коли жертвами репресій обрали саме волонтерів та добровольців і назвали їх "вбивцями" на високому рівні без відповідного суду і без врахування алібі, то природньо, що це помітили швидше. Але справа не в їх статусі в суспільстві, а в тому, що це судилище і кричуще порушення прав людей. Коли міністр МВС разом з прокурором і президентом реалізували інформаційно-психологічну операцію з метою відволікання уваги від "законотворчості" після Норманді.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що поки оприлюднені не всі докази у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. (https://censor.net.ua/ua/n3165561)

- Серйозно? І що ж нам ще покажуть такого, чого не встигли доліпити з гівна і палок проти Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко, які мають залізні алібі?

Крок 2 - "Підпал Рейхстагу".

"Правоохоронці нас попередили про можливі напади на нардепів протягом цього тижня, - Арахамія"

- Паралельно, що б підготувати наступні репресивні дії проти вже більшої кількості людей вкидають одночасно інфоприводи, типу когось із "Слуг Народу" залякують, когось побили, хтось готує напади...Зазвичай найголосніше кричать "Тримай вора!" самі вори... І в анонсі радикальних дій проти депутатів з боку Арахамії проглядається початок нової інформаційної операції. Бо в одному повідомленні по справі Шеремета він каже, що не всі улікі показали, все складно, типу таємниця слідства. А в іншій заяві вже ніяких таємниць, оперативних дій, вже можна оголосити: "Будуть напади на цьому тижні", - соупадєніє?

Це тільки бліц-перегляд деяких новин за сьогодні. Впевнений, що якщо зануритись, то частин пазлів буде набагато більше. Якщо хтось і розхитує ситуацію в країні, то це самі "Слуги" разом із Зе (звісно, вони лише виконавці цього театру абсурду).

Тож моя порада друзям - не реагуйте ніяк на їх закиди інфоприводів про підготовку побиття чи залякування "Слуг". Саме ці "мемчики" і вкинуті для чергового етапу відволікання нашої уваги.

Що справді важливо, це їх законотворчість і спроби виконати вимоги Путіна.

А також важливо захищати людей, які стали об'єктами репресій.

Subscribe

 • От Тани Адамс

  Андрій Мокров 5 мин. · Таню Адамс гнобят в ФБ Отже поехали: Привет, котятки. Опросы показывают, что…

 • Зеленский дал интервью Наталье Мосейчук

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · Зеленский дал интервью Наталье Мосейчук. Той самой, которую…

 • Переговоры

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · Ермак провёл переговоры с Нуланд. Якобы, обсудили предстоящий…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments