emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Так ми нарешті отримали реакцію Путіна на зустріч у Нормандському форматі.

Так ми нарешті отримали реакцію Путіна на зустріч у Нормандському форматі.

Виявляється, у той час, коли Зеленський дивився в очі Путіну, щоб дізнатися, чи хоче він війни, Путін теж дивився в очі Зеленському, щоб дізнатися, чи хоче він війни.

І побачив там щось таке, що тепер Одеська, Миколаївська та Херсонська область - ісконно русская зємля. Десь ми вже це чули, да? Там ще щось про сухопутний коридор до Придністров'я було, да?

Ці цікаві тези він боявся озвучувати вже декілька років. Після останньої спроби під Мар'їнкою у 15 році, здається, перестав. Пріумолк. А тепер, значить, знову завів.

Нелегко вам буде провести хвилю мобілізації після того, як ви спочатку розповіли, що війна йде тому, що хтось на ній наживається, а потім тріумфально провели справу Марченко і справу Ріфмайстера, пане Зеленський. Нелегко. Прямо я б навіть сказав, важко вам це буде зробити. Не впевнений я, що ваш електорат захоче, щоб ви наживались на війні, а він сидів у СІЗО.

Subscribe

 • Но есть и хорошие новости...

  Николай Подосокорский Россия и Сьерра-Леоне подписали сегодня совместное заявление о неразмещении первыми оружия в космосе. «Это еще…

 • Товарищу Авакову

  Nana Voitenko 12 ч. · Показали прекрасный телеграм-канал "Старик Богомолец" - @bogomoletz…

 • Детективная история

  Печерский холм ​​ 🏛️Вокруг канала "Первый независимый", который собрал кадры закрытых каналов ZIK, NEWSONE и 112, и который сегодня…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments