emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Подяка

Я дуже хочу процитувати Володимир Зеленський!

«Дуже дякую ...»

За те, що ветеранів і волонтерів, ви не маючи доказів, фактів та головне рішення суду оголошуєте їх винними у скоєні злочинів.

За те, що «поліція» стала повноцінною мусарнею, яка плювати хотіла на закони і блокує суди, двори щоб побратими не могли прийти і підтримати своїх друзів. Щоб нардепи та їх помічники не могли проконтролювати законність дій.

За те, що та сама мусарня б‘є спидтишка людей, які роблять їм зауваження на порушеннями ними закону, що був прийнятий після Майдану.

За те, що легендарного командира, героя Дебальцево Андрей Янченко (Andrey Yanchenko) «Висоту», після свавілля мусарні винесли на ношах і він потрапив в лікарню.

За те, що справа по вбивству копами маленької дитини в Київській області стає на бік вбивць-мусорів.

За те, що ваш ручний клоун рябошапка - типовий балабол, в статусі очільника Генеральна Прокуратура України. Який нардепам дає слово, що його бездарі прокурори будуть на суді, а воно так і не приїздять.

За те, що справи ГПУ фабрикує через недопрокурорів, що не пройшли атестацію

За те, що вони наполовину еврея Андрій Антоненко звинувачують в культивуванні «величі арійської раси» та відверто беруть кальку такої сфабрикованої справи 2010 року.

За те, що ніхто не буде покараний через ці факти!

За те, що ваші депутати #зекоманди чхати хотіли на ППД і паркуються на пішохідних переходах, ледь не сбиваючи пішоходів, а на зауваження кажуть, що їм байдуже.

За те, що типу волонтери Юрій Мисягін та David Braun (Давид Арахамия)запихнули язики в свої дупи і сидять тихо-тихо, бо вони елементарно бояться заступитись за тих, кого називали «побратимами».

За те, що я повністю втратив довіру і повагу до Міністерство внутрішніх справ і Прокуратура міста Києва. І зрозумів - копів викликати чи подавати заяви до прокуратури не має сенсу в будь яких випадках, оскільки вони все одно не приїдуть.

За те, що влада шо збільшити рейтинги вдалась до тотальної дискредитації волонтерського а добровольчого рухів.

За те, що Служба безпеки України зараз негласно фальсифікує справи щодо незгодних!

За те, що типу уповноважений з питань волонтерів - звичайнісіньке канцелярське лайно, яке просто боїться за свою посаду. І яке не буде нас захищати.

За те, що легендарна ТП тепер відповідає за коммунікацію між суспільством та Офіс Президента України. Людина яка погрожувала просто так волонтерам в’язницею, вівця про роботу якої в МІП всі згадують з острахом - зараз головний комунікатор між владою та народом ...

За те, що покидькі, які продають себе як шльондри гавкають вам в унісон, називаючи себе «блогери».

Але є одна річ,Вова, яка тобі не відома.

Ми - все своє від боялись!

А тобі варто подумати, що може трапитись з усіма вище згаданими.

Бо прийде час, коли за вас оберуть в якому з кіл пекла, ви будете горіти...

Маю честь!

Tags: #зекоманди
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments