emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Фундаментальна особливість карнавалу – його минущість

Кабмін призупиняє виплати за незахищеними статтями.

Мінфін може до кінця 2019 року запозичити 10 мільярдів з держбюджету-2020

І це при тому, що кабмін Гончарука розпочинав із 8 мільярдів профіциту, отриманого у спадок від попередньої команди. Виявляється, бути молодим, веселим і дотепним недостатньо щоб ефективно керувати країною.

"Від моменту, коли Зекоманда – свідомо чи несвідомо – підпорядкувала президентські вибори карнавальній парадигмі, Порошенко не мав шансів. Просто тому, що карнавальний натовп між сміхом і страхом не вагаючись вибере сміх, навіть якщо той сміх – пришелепкуватий, а страх – цілком обґрунтований.

І в цьому не було б нічого катастрофічного, якби не одна фундаментальна особливість карнавалу – його минущість. Як і кожне свято, карнавал швидко закінчується, після чого життя повертається у свою буденну колію. На карнавалі можна жити лише за його законами. Але за межами карнавалу ці закони втрачають чинність, і карнавальна поведінка набуває ідіотичного вигляду – десь такого, як бумкання фалосом по клавішах на класичному концерті у філармонії."

Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments