emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Поверенення до УРСР

На суді по справі підриву Шеремета, прокурор як аргумент винуватості та необхідності тримати в клітці дитячого хіругра, приводив її "збагачення", яке "буде вивчатися".

Прекрасна ілюстрація на кого насправді розрахована ця вистава - для більшовизованого населення, в якого наявність статку автоматично робить будь-кого баригою (буржуєм) та класовим ворогом.

Тому як мінімум 73%+ цей спектакль зайде на ура і не викличе ніяких запитань до його організаторів, які чудово це розуміють, прорахувавши і підготувавши смаки свого елєктората.

Обурення частини громадян їх не хвилює через їхню невелику кількість та розгубленість таким відвертим поверененням до УРСР, як казав колись Путіні - "подходітє бліже, бандарлогі".

А відсутність запитань до таких як Дубінський щодо походження його автопарку та 24 квартир, і чи бува не підривав він кого за них, не парадокс - бо телевізор дає індульгенцію на будь-що.

Мама любіт не тільки скорость, але і безмозглого виборця.

Така тепер наша країна.

Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments