emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Штаб

Штаб по боротьбі з падінням промислового виробництва - слабо і не оригінально. Зробіть уже, принаймні, Генеральний ШБППВ на чолі з президентом. Вашим виборцям це має сподобатися. І нехай він обов‘язково ініціює закон (який ви приймете в турборежимі як президентський невідкладний), котрим категорично забороните промисловому виробництву падати і зобов‘яжете його рости.
А прості штаби варто утворювати з питань менш стратегічних. Наприклад, Штаб по боротьбі з секонд-хендом. Або - Штаб по 118-му відтермінуванню введення штрафів за контрабандні євробляхи. І з кожного приводу преЗЕдент зможе запиляти ролик або Гончарук зробити важливу урядову заяву.
Треба ж удосконалювати керування державою, а не зупинятися на досягнутому

ЛЕВКО ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО ЯНОВКИ
Міністерство розвитку економіки, торгівлі, сільського господарства (та переробки космічного пилу в метамфетамін) створило, увага, ШТАБ ДЛЯ ПОРЯТУНКУ ПРОМИСЛОВОСТІ. От так і знав, що "реформи" скінчаться штабами, комбєдами, губкоматами і домкомами... Виявляється, до нас з Чикаго приїхав Троцький! Рішучу ходу військового комунізму позначають спроби експроприації на селі, падіння виробництва алкоголю та зростання доходів наркомфіна від махорки на 69% (що вкрай символічно). Із пролетарскою іскрою в оці озирає кордони наркоммиткордон тов. Нефьодов. Іронічною помішкою зустрічає делегації наївних буржуїв досвідчений боєць класових війн у Чиказі наркомгоспторг тов. Мілованов. Недовго вже чекати виходу з обігу турбогривні та заміни грошей на вільний обмін працею, припинення експлуатації людини людиною! Але поки що - штаб порятунку і сонні хіпстери в зелених бушлатах. З чогось же треба починати. "Чуєш: сурми заграли. Час розплати настав...".Карта, готівка?
Subscribe

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Цинизм

  Печерский холм ​​ 🏛️Источники сообщают, что в Офисе президента придумали гениальный по своему цинизму план, как использовать нехватку на всех…

 • Медийный разворот?

  Sharp`s 🍁 СЕНСАЦИЯ? ЗЕЛЁНАЯ ОБЫДЕННОСТЬ. Никита Шефир, сын первого помощника Зеленского Сергея Шефира, получил из бюджета 600 тыс гривен –…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments