emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Штаб

Штаб по боротьбі з падінням промислового виробництва - слабо і не оригінально. Зробіть уже, принаймні, Генеральний ШБППВ на чолі з президентом. Вашим виборцям це має сподобатися. І нехай він обов‘язково ініціює закон (який ви приймете в турборежимі як президентський невідкладний), котрим категорично забороните промисловому виробництву падати і зобов‘яжете його рости.
А прості штаби варто утворювати з питань менш стратегічних. Наприклад, Штаб по боротьбі з секонд-хендом. Або - Штаб по 118-му відтермінуванню введення штрафів за контрабандні євробляхи. І з кожного приводу преЗЕдент зможе запиляти ролик або Гончарук зробити важливу урядову заяву.
Треба ж удосконалювати керування державою, а не зупинятися на досягнутому

ЛЕВКО ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО ЯНОВКИ
Міністерство розвитку економіки, торгівлі, сільського господарства (та переробки космічного пилу в метамфетамін) створило, увага, ШТАБ ДЛЯ ПОРЯТУНКУ ПРОМИСЛОВОСТІ. От так і знав, що "реформи" скінчаться штабами, комбєдами, губкоматами і домкомами... Виявляється, до нас з Чикаго приїхав Троцький! Рішучу ходу військового комунізму позначають спроби експроприації на селі, падіння виробництва алкоголю та зростання доходів наркомфіна від махорки на 69% (що вкрай символічно). Із пролетарскою іскрою в оці озирає кордони наркоммиткордон тов. Нефьодов. Іронічною помішкою зустрічає делегації наївних буржуїв досвідчений боєць класових війн у Чиказі наркомгоспторг тов. Мілованов. Недовго вже чекати виходу з обігу турбогривні та заміни грошей на вільний обмін працею, припинення експлуатації людини людиною! Але поки що - штаб порятунку і сонні хіпстери в зелених бушлатах. З чогось же треба починати. "Чуєш: сурми заграли. Час розплати настав...".Карта, готівка?
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments