emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Володимире Олександровичу, Вас підставили і Ви порушили Закон

Дуже цікава картина. Дійсно, виходить, я діючий член Національна Рада Украіни з Питань ТБ та Радіомовлення. Це випливає з оприлюдненого сьогодні рішення Верховного Суду України.

Верховний Суд визнав, що Владимир Зеленский не мав права скасовувати указ про моє призначення, оскільки таких повноважень у нього просто немає. Це так само нелогічно як під час смерті, замість свідоцтва про смерть, видавати документ про скасування свідоцтва про народження.

А тепер щодо відхиленої позовної вимоги про моє поновлення на посаді члена Нацради. Схоже, радість діючого керівництва Нацради була передчасною. Верховний Суд відхилив її не тому, що це не його справа чи не тому що мої права не порушено. У рішенні суду зазначего: «Указом №187 позивач (тобто Горковенко В.В.) був призначений на посаду члена Національної ради і в результаті часткового задоволення позовних вимог у цій справі, в силу вимог статті 6 Закону №538/97-ВР, він фактично вважатиметься таким, що призначений на посаду члена Національної ради».

Отже суд констатував, що наразі я є фактично призначеним членом Нацради. Але тут виникає колізія. Президентська квота заповнена. А після рішення суду у Президента замість чотирьох членів, фактично, є п'ять.

Тому з рішення суду випливає, що оскільки Володимир Зеленський сам порушив закон тому він сам і має виправити цю прикру оказію. «Питання відповідності фактичного складу Національної ради вимогам закону може бути вирішене Президентом України в межах визначеної квоти відповідно до наданих Конституцією України повноважень», — зазначено у рішенні суду.

Тобто, Володимир Зеленський має скасувати Указ про призначення Юрія Зіневича або забезпечити його звільнення у будь-який інший спосіб, передбачений Законом. Можу навіть розповісти як саме. Щодо мене ніяких Указів видавати не потрібно. У мене є рішення Верховного Суду.

. Тепер у Ваших силах виправити це порушення.

Нагадую, Ви самі заявляли, що якщо порушите Закон, то підете з посади...

Subscribe

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments