emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Какая разніца" або дві фатальні Зе помилки

1. Справа в тому, що за освітлення вулиці та за асфальт жодна людина не буде ані вмирати, ані вбивати. Активні та ділові  люди зроблять так, аби освітлення та асфальт були. Ліниві та не дуже ділові, на кшалт мене, будуть з цим миритися й не дуже цим перейматися. В мене у телефоні літхарик є, а асфальт мені не дуже й потрібен.

А от за назву вулиці, прапор або гімн достатньо багато людей йдуть на смерть й готові зі зброєю захищати символи своєї віри, честі та гідності. Й тим, хто на це зазіхає, щиро не розуміючи надцінність та сакральність символів, буває непереливки..

2. Зеленському слід усівдомити, що певна лояльність та стриманість по відношенню до нього з боку патріотичної спільноти пов*язана лише з повагою до його посади, яку патріоти сприймють як один з важливих символів держави. Окрім цього, більш нічого не утримує людей від більш рішучих дій ніж мирні протести. Хоча навіть останні, вочевидь, лякають Зе владу до судом.

Заперечуючи значення символів, виставляючи це заперечення у якості засадничого принципу своєї політики, Зеленський необережно рубає сук, на якому сидить.  Знищує головний психологічний запобіжник, який захищає його владу. 
Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments