emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Саакашвілі

Уявляєте, якби Саакашвілі не почав після Майдану працювати тут, мільйони українців і досі вважали б його порядною принциповою людиною й одним із великих реформаторів століття. А тих грузинів, котрі називали його жадібною до влади безпринципною корумпованою потворою й диктатором, вважали б обмеженими патерналістами або ображеними корупціонерами.
Каюся, я був одним із тих сліпих

Від себе: А от я завжди відчувув гостру відразу до цієї постаті. Він мені нагадував Авеля Аравідзе з культоввого фільму Тенгіза Абуладзе  "Каяття". Коли вся демшиза з радісною ейфорією вітала його боротьбу з корупцією, я ясно розумів, що йдеться про типові більшовицькі масові репресії, розгул сваволі та насильства на радість пролетарському охлосу та купці спритних пройдисвітів. 10% населення були жертвами тих переслідувань.

Розмови про економічні успіхи Грузії за його каденцію нагадують розмови про такіж успхі СРСР. Були вражаючі цифри, неухильне  зростання показників й зубожіння всього населення.

До речі, скажу непопулярне. Остоточнаа  втрата Грузією Півд. Осетії та Абхаїзїї -це реультат його безглуздого авнтюризму. Бо ж дії Хуйла у вдповідь були 100% передбачувані, так само, як і співвідношення сил. Відтак, кінцевий резльтат був очевидним...

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments