emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Рускій мір вже у Києві

Отже, по-порядку що відбулося за заході московської блогерші Алєксандри Мітрошиної

Зранку ми дізналися, що Алєксандра, яка незаконно відвідувала Крим у 2017 році і працювала на радіо Москва-24, яке є частиною "Всероссийская государственная телевизионная и радиовещательная компания", куди належить і одіозний канал Россія-1. На цей захід нас пішло четверо, а людей було 400-500, які прийшли послухати Мітрошину.

Ми прийшли на її захід і почали питати чи дійсно Алєксандра відвідувала Крим у 2017 році. На початку заходу був вільний мікрофон і ми навіть чемно дочекалися черги поставити питання. Вона це визнала що відвідувала Крим у 2017-му і визнала, що це незаконно. Але вона тоді "не цікавилася політикою." Наступним питанням було чий Крим? Внятної відповіді не прозвучало. Тому ми повторювали це запитання ще кілька разів.

Паралельно на нас словесно накинулися прихильники Мітрошиної. Вислови "мудаки" і "дебіли" в наш бік були чи не найм'якшими. Половина з тих прихильниць і прихильників, з якими я спілкувався не могли сказати чий Крим. В цей час підвалив пацанчик Нікіта Толмачов, який пообіцяв нас тут вбити і наполегливо запрошував вийти на вулицю "поговорити". Нікіта сам з Криму, живе в Києві, але не визнає Крим українським. До того що на півострові арештовують і вбивають кримських татар йому байдуже. За кілька хвилин Нікіта без будь-яких випадів, навіть словесних, в його бік з нашого боку напав на нас. Леоніда і Олексія бив в обличчя, а мене вдарив ногою в груди.

Leo Ovcharenko викликав поліцію. Незабаром прибули патрульні, але нападник їх зовсім не цікавив. Представлятися на наші численні прохання вони відмовилися. Натомість запропонували піти написати заяву в патрульне авто. Леонід при них зателефонував юристу, який сказав, що патрульні мають складати заяву на місці. Патрульні продовжували пропонувати написати заяву в патрульному авто. Леонід наполягав написати на місці. Ситуація була патова, але не конфліктна. Нікіта тим часом звалив з приміщення. Його особа так і не зацікавила патрульних. Потім без попередження і підстав для затримання патульні почали брутально пакувати Леоніда і Олексій Кальницький. Повторюся, не було представленя з боку патрульних, не було вимог оголошення про затримання. І чоловік і жінка патрульні поводилися дуже жорстко під час затримання. Вдягли кайданки на руки, Леоніда потягли по підлозі на вулицю. В цей час на мене кидалися ватні прихильниці Мітрошиної щоб завадити знімати злочини патрульних.

На вулиці патрульний поставив на коліна Леоніда, поки чекав прибуття підмоги щоб його запакувати в машину. А в той час ватний натовп, який прийшов послухати про проблеми сімейного насилля від московської блогерші, радісно і по звірячому улюлюкав. Потім Леоніда 5-ро поліцейських потягли по асфальту в патрульну машину і повезли до Голосіївського райвідділення. До відділінення підтягнулися активістиВідсіч і небайдужі кияни на підтримку. У відділенні поліції Леоніду стало погано, поліція відмовилася викликати швидку, тому ми викликали самі. Лікарі сказали, що Леоніда краще госпіталізувати, але поліція відмовилася його відпускати. Зрештою після 3-х перебування Леоніда і Олексія відпустили.

Заяви на дії патрульних і Нікіту Толмачова я подав в полцію, але надії на справедливість з такою поліцією і судами мало.

Леоніда і Олексія будуть судити за хуліганство! За питання чий Крим до росіянки, яка назаконно його відвідувала, тебе поб'ють, закують в кайданки, брутально запакують, потягають по вулиці, а потім судитимуть. Київ. 2020 рік. Вдумайтеся в це.

Відео нападу Нікіти Толмачова:
https://www.facebook.com/oleknsandr.ivanov/videos/2913284455348739/

Відео спілкування з поліцією
https://www.facebook.com/oleknsandr.ivanov/videos/2913356658674852/

Відео спілкування з поліцією і початок затримання
https://www.facebook.com/leo.ovcharenko/videos/2621368091272476/

Відео як Леоніда і Олексія арештовують:
https://www.facebook.com/oleknsandr.ivanov/videos/2913308062013045/

відео під це фото. раджу подивитись.
не віриться що це в Києві.:(((
https://twitter.com/JRobur/status/1214248310749483012
ніхто не хоче запитати у Євгена Жукова, начальника патрульної поліції - він за це воював в Донецькому аеропорті?
чому його підлеглі поводяться саме так?


На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят
Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments