emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Титанічна робота

Титанічна робота сіськарів допомогла слідству проігнорувати власну експертизу, тому що вона протирічить висновкам слідства.

Ігнорування результатів експертизи допомогло Генеральному Прокурору назвати вбивцею людину, яка не може бути вбивцею, тому що вона на 5 сантиметрів вища, ніж максимальній можливий зріст, який допустила експертиза.

Вбивця на відео міг би вдягти взуття, щоб здаватися вище і заплутати слідство.

Але виходить, що по версії звинувачення, Антоненко якимось чином зменшив свій зріст на час виконання теракту. Як йому це вдалося без застосування чорної магії - я поки що не розумію, але впевнений, що такі досвідчені сіськарі нам про це розкажуть.

І, значить, оцю істерику з підтасовкою фактів і ігноруванням власної експертизи, яка вже була у матеріалах справи, оцей позор і ганьбу Президент назвав титанічною роботою. І за це він подякував Генеральному Прокурору, на 100% своїй людині, і Міністру Внутрішніх Справ на випробувальному терміні під особисту відповідальність Президента.

Отже, завдяки двом людям Президента, у нас троє невинних людей було зганьблено, оббрехано і кинуто до в'язниці, де вони й провели новорічні свята, поки людина, яка несе за це відповідальність, тусувалося у п'ятизірковому готелі Оману.

Ти не лох. Ти чорт. Чорт, начальник чорта і чортів.

Subscribe

 • Суд над Стерненко: что нужно срочно понять Зеленскому

  Сергей Высоцкий После приговора одесскому проукраинскому активисту Сергею Стерненко все мы стали свидетелями беспрецедентных протестов по всей…

 • Подоляк

  Печерский холм ​​ 🏛️Как и следовало ожидать, после вчерашнего состязания в борьбе без правил между полицией и сторонниками Стерненко, власть…

 • З вогнем грають

  Валерій Прозапас 33 мин. · Пам'ятаєте як учасників акцій "Ні капітуляції!" представники влади…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments