emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Титанічна робота

Титанічна робота сіськарів допомогла слідству проігнорувати власну експертизу, тому що вона протирічить висновкам слідства.

Ігнорування результатів експертизи допомогло Генеральному Прокурору назвати вбивцею людину, яка не може бути вбивцею, тому що вона на 5 сантиметрів вища, ніж максимальній можливий зріст, який допустила експертиза.

Вбивця на відео міг би вдягти взуття, щоб здаватися вище і заплутати слідство.

Але виходить, що по версії звинувачення, Антоненко якимось чином зменшив свій зріст на час виконання теракту. Як йому це вдалося без застосування чорної магії - я поки що не розумію, але впевнений, що такі досвідчені сіськарі нам про це розкажуть.

І, значить, оцю істерику з підтасовкою фактів і ігноруванням власної експертизи, яка вже була у матеріалах справи, оцей позор і ганьбу Президент назвав титанічною роботою. І за це він подякував Генеральному Прокурору, на 100% своїй людині, і Міністру Внутрішніх Справ на випробувальному терміні під особисту відповідальність Президента.

Отже, завдяки двом людям Президента, у нас троє невинних людей було зганьблено, оббрехано і кинуто до в'язниці, де вони й провели новорічні свята, поки людина, яка несе за це відповідальність, тусувалося у п'ятизірковому готелі Оману.

Ти не лох. Ти чорт. Чорт, начальник чорта і чортів.

Subscribe

 • От Тани Адамс

  Андрій Мокров 5 мин. · Таню Адамс гнобят в ФБ Отже поехали: Привет, котятки. Опросы показывают, что…

 • Зеленский дал интервью Наталье Мосейчук

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · Зеленский дал интервью Наталье Мосейчук. Той самой, которую…

 • Переговоры

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · Ермак провёл переговоры с Нуланд. Якобы, обсудили предстоящий…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments