emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Незграбне фабрикування справи прокурорськими дебілами

В сьогоднішній апеляції Яна Дугарь змінили домашній арешт з Новомосковська на Київ. Цікаво було те, що прокурор виправдовувався по датах в експертизі, і казав, що це нормально, коли з шести файлів відео співпав один файл (ну, ви пам'ятає як співпав: "окремі загальні ознаки частково співпадають"). Але ж МВС заявляло про 221 камеру

Отже, інших доказів в прокуратури немає.

Скоро ми документально підтвердимо фейковість "експертизи ходи" відповідною рецензією. В третє, запрошуємо Rouslan Riaboshapka таВолодимир Зеленський на брифінг сторони захисту. Нам підходить будь який час до 13.01.2020.
Mykola Orekhovsky
Денис Ломанов

Продовжуємо розбирати вчорашню апеляцію по Яна Дугарь. Виявляється не лише "експерти" порівнюють ходу за принципами квантової фізики, зокрема невизначеності Гейзенберга.

Яну підозрюють, що вона спостерігала за Шереметом і його авто. Але фізично Шеремета і його авто в момент спостереження не було, він з'являвся в тих координатах лише тоді, коли за ним не спостерігали.

Ось так працює нова слідча група корпускулярно-хвильового дуалізму національної поліції. Дуже розраховую, що всі слідчі-науковці отримають нагородні пістолєти.

Терміново курс квантової фізики і держіспит в академію МВС.
Anton Senenko

На изображении может находиться: текст

На изображении может находиться: текст

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments