emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелене словоблуддя

Простий приклад чому заява пресс-служби Зеленскього погана.

Наприклад.

Фразу з заяви Зеленського

«Цінність людського життя вища за будь-які політичні мотиви.»

можна розуміти як завгодно.

Більшість зрозуміла ії як «не можна мститися, повинні ми усіх любити». Ну типу будь яке звинувачення буде політичним, але ж людей все одно не повернути. Мизамірство. Дефетизм. І ця трактовка можлива.

Але ж пан Зеленський каже що цінність людского життя вища щодо людей які вже померли, більш того скоріш за все булі вбиті.

Тобто він каже що втраченне життя має цінність і коли комусь доведеться сплатити цю ціну, витребування сатисфакції буде вищим за БУДЬ-ЯКІ політичні мотиви. Ще раз - ці люди вже померли, вони вже заплатили найвищу ціну і тепер після їх жертви будь-які політичні мотиви вторинні якщо ми будемо примушувати когось за це відплатити.

Тобто це «помста будь-якою ціною». Тобто інша, протилежна трактовка.

Але це не все.

Або ж є ще якись люди життя яких під загрозою і збереження їх життя више за політику. Хто нам погрожує під час цього розслідування? Іран? Росія? Може західні країни? Хто? Навіщо? Чиє саме життя під загрозою? Хто наражається на небезпеку? Які політичні мотиви бере до уваги Президент, і що саме нам загрожує? Відкритий конфлікт? Теракти? Коли? За що?

Така трактовка теж можлива.

І ще варіант. Хтось під впливом політичних мотивів займаєтьс манипуляціями використувоючи життя людей та не усвідомлюючи їх ціну. Тобто «нас хотят поссорить враги»? Хто маніпулює? Трамп? Джонсон? Трюдо? Коли кажуть що це можливо буда ракета? Аятоли? Коли кажуть що це була технічна несправність чи помилка екіпажу? Порошенко? Аваков? Баканов? Путін? Хто саме та як ставить політичні мотиви вище за життя людей?

Так що саме мав на увазі Президент?

Хз, кожен побачить своє. Зекоманда так робила завжди.

Це гарно спрацювало під час виборчих перегонів, але це не працює у повсякденній державній системі. Бо власні службовці Зе не розуміють що коїться та що їм робити.

Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments