emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Разом з Іраном і Росією

10 ч.

Українець та іранець - брати навіки
Сьогодні команда Зе і ті, хто поруч, завели нову шарманку: не говорити нічого про збитий ракетою літак - це мудро.

Найкращий вираз, який я чув з цього приводу - треба набратися терпіння.

Ще мені дуже подобається аргумент, що Трюдо мав право щось говорити, бо там загинули канадці. Але це так, піпл може і схаває.

Головне не це. Головне та, що ми не просто мовчимо - ми мовчимо разом з Іраном і Росією. І в своїй заяві Зеленським прямим текстом говорить: я не вірю Трампу, Трюдо і Джонсону. Є ще один момент - Зеленський просить надати всі докази, що ракета була збита. Але це ще вчора мали робити ГУР та СБУ. І сьогодні ми вже мали б підтвердження.

На жаль, ми повинні чітко сказати самим собі, що те, що відбувається зараз - це видозмінений Вільнюський саміт. Тільки там Янукович відкрито сказав: наш курс на Москву. Зараз відбувається те саме, тільки завуальовано. І, що ще гірше, - ми входимо в чітку вісь Москва - Тегеран - Дамаск - Мінськ. Залишилося ще додати Пхеньян і буде повний комплект.

Так, справді, треба розуміти, що світ не просто змінюється, ми стаємо на межі нового переділу світу (писав про це вчора). Але навіть сателіти мають шанс на якесь майбутнє, коли займають хоч якусь чітку і прагматичну позицію. Мовчання Зеленського показує нам те, що він не готовий не те, що до прагматичної позиції, він не готовий зайняти будь-яку позицію.

А щодо літака, то ми визнаємо, що він був збитий тоді, коли це дозволить визнати Кремль. Всі крім ірана і Москви - це вже визнали.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments