emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

«Прокатіт»?

Безумовно, піднімати зарплати держслужбовцям потрібно. Але робити це так різко, в умовах дикої кризи в державних фінансах, та ще й обмежуючи коло бенефіціарів тільки найвищими посадовцями - це не ринкові реформи, а зловживання владою, не кажучи вже про демонстративну зухвалість. Давно вже жодна політсила не плювала у вічі своєму електоратові так нахабно.
Втім, досі це охлос цілком влаштовувало, може, і цього разу «прокатіт»?

Коли говорять про це збільшення в 4-5 разів зарплат парламентарям і топ-посадовцям, то чомусь порівнюють їх зарплати з аналогічними в комерційних компаніях чи європейських країнах. Але чомусь не згадують, як це підвищення буде співвідноситися з зарплатами підлеглих цих посадовців.
Адже в реальності більшість роботи з підготовки і реалізації державних рішень роблять не міністр і його заступники, а купа чиновників. І чи значить зростання заробітку керівників, що будуть зростати зарплати і всіх чиновників? Бо якщо не будуть, то це тоді банальне розкрадання з держбюджету грошей на утримання оточення і друзів чинного президента без будь-якого покращення якості держуправління.

Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments