emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

«Прокатіт»?

Безумовно, піднімати зарплати держслужбовцям потрібно. Але робити це так різко, в умовах дикої кризи в державних фінансах, та ще й обмежуючи коло бенефіціарів тільки найвищими посадовцями - це не ринкові реформи, а зловживання владою, не кажучи вже про демонстративну зухвалість. Давно вже жодна політсила не плювала у вічі своєму електоратові так нахабно.
Втім, досі це охлос цілком влаштовувало, може, і цього разу «прокатіт»?

Коли говорять про це збільшення в 4-5 разів зарплат парламентарям і топ-посадовцям, то чомусь порівнюють їх зарплати з аналогічними в комерційних компаніях чи європейських країнах. Але чомусь не згадують, як це підвищення буде співвідноситися з зарплатами підлеглих цих посадовців.
Адже в реальності більшість роботи з підготовки і реалізації державних рішень роблять не міністр і його заступники, а купа чиновників. І чи значить зростання заробітку керівників, що будуть зростати зарплати і всіх чиновників? Бо якщо не будуть, то це тоді банальне розкрадання з держбюджету грошей на утримання оточення і друзів чинного президента без будь-якого покращення якості держуправління.

Subscribe

  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments