emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Турбофренія

Турборежим б‘є діджиталізацію. Постулати зеленського режиму пішли в конфлікт. 🙂 Зараз на комітеті ВР з питань цифрової трансформації прийшли зі скаргою представники операторів і провайдерів телекомунікацій.

Ситуація проста і банальна. У жовтні 2019 року монобільшість в турборежимі внесла зміни в податковий кодекс. Як наслідок, малі інтернет-провайдери, які є ФОПами, отримали від ДФС вимогу перейти на загальну форму оподаткування і, ясна річ, взбунтувались та прийшли до комітету вимагати справедливості. Кажуть, в малих містах і селах тепер під загрозою дітище Зеленського «держава в смартфоні».

Тепер слуги заперечують, що це через турборежим ВР і спихують на те, що податкова неправильно прочитала закон. Але тому ми і кричимо - не варто гнати процес, щоб можна було змоделювати ситуації при виконанні законів і не дати податківцям шансу на подвійне читання, яке вони точно потрактують не на користь платника.

Поки не доходить. Ок, нехай женуть далі. Глупство на марші.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Проект "Разумков"

  Печерский холм ​​ 🏛️Проекту "Разумков" - быть. И это уже не обсуждается. Все последние "закидоны" спикера Верховной Рады…

 • Брити глумливо опускають московитів

  Олена Монова 3 ч. · Балалайки сьогодні знову впоросилися потужно і яскраво, як вони вміють. Щось вони часто…

 • Дебільний законопроект

  Карл Волох 4 ч. · Якщо пам‘ятаєте, я не раз говорив у останні дні, що головний аргумент, яким…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments