emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Наймерзенніший вид совка брежнівської епохи

Чуваки, які йшли на вибори з гаслами про нову владу, про зміну поколінь, в яких багато хто бачив нових несовкових людей, окунають країну в наймерзенніший вид совка брежнівської епохи.

Починаючи з того, що вся їхня пропаганда направлена на те, щоб ліпити з немічного клоуна світового лідера і вішати йому ордени за вигадані досягнення (бо реальних нема) ... і закінчуючи тим, що ми знову повернулися в епоху торжества номенклатурного апарату з спецмигалками, спецумовами відбору чиновників за принципом хто більше підлизав брежнєву і спецзарплатами за це ...

Так, так, їхні височенні зарплати не мають нічого спільного з якоюсь західною моделлю, не мають нічого спільного з великими зарплатами в бізнесі. Їхні великі зарплати - це брежнєвщина.

Бо в західних моделях побудови державного апарату чиновники йдуть на заздалегідь обумовлені оклади. І хто не хоче працювати на обумовлений оклад - не йде працювати за ці гроші.
І тільки в совку, можна погодитися працювати на 17 тис., а отримувати в 15 раз більше, без пояснень чому і за що.

Бо в бізнесі великі зарплати є виміром великого результату. Але тільки в совку міністри, чиновники і якісь випадокові люди отримують зарплати, ніяк не пов'язані з результатами їхньої провальної діяльності на всіх напрямках. Як так може бути, що середня зарплата в країні за час "діяльності" цього уряду знизилася (ще раз: ЗНИЗИЛАСЯ!), а чиновникам фігачать зарплату по 10-20 штук баксів, що більше ніж на Заході?

І тільки в грьобаному совку на роботу можуть прийняти лівих абсолютно далеких людей, які обіцяють золоті гори для народу, які обіцяють робити все для народу, які обіцяють вимірювати свій результат результатом народу, які погоджуються на умови праці, а потім порушують всі домовленості, обіцянки і привласнивши повноваження роблять що хочуть.

Бо в бізнесі власник вже би давно звільнив директора, якби той сам собі встановлював в 15 раз більшу зарплату ніж вони домовилися, тягнув фірму на дно і виходив за рамки встановлених статутом повноважень.

Але ми, на жаль, поки в совку, а не в бізнесі. Нас поки не цікавить наша власна справа, наша власна держава і ми спокійно дозволяємо грабувати себе, бо в найманого директора такі щирі очі і такий гарний голос.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments