emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Порох на захист Гончарука

ПЕТРО ПОРОШЕНКО: ІНФОРМАЦІЙНА АТАКА НА УРЯД – ЦЕ СЦЕНАРІЙ РОСІЇ І ОДНОГО ВІДОМОГО УКРАЇНСЬКОГО ОЛІГАРХА

Оприлюднення записів ймовірних розмов під час наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука – це не український сценарій. В роздмухувані цього скандалу зацікавлені Росія як країна-агресор та олігарх-колишній власник націоналізованого «ПриватБанку». Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко журналістам в кулуарах Верховної Ради.

«Я хочу сказати, що це не український сценарій. Бо цілком слушні оцінки викликів і ризиків економічної ситуації, які були представлені в розмові прем’єр-міністра і керівництва економічного блоку. Треба просто проаналізувати і забезпечити відповідну реакцію для того, щоб протидіяти викликам і ризикам», – наголосив він.

«Абсолютно неукраїнські сили намагаються роздмухувати псевдо скандал», – заявив п’ятий Президент України.

«Подивіться, на яких каналах вийшла в першу чергу атака на український уряд – на російських каналах і на каналах одного відомого олігарха», – звернув увагу Порошенко.

«Які причини цієї атаки? Тому що вони хочуть атакувати тих, хто захищає державну політику з приводу одного дуже великого банку, який був націоналізований і став державним. І через який виводилися десятки, а може й сотні мільярдів гривень з української фінансово-банківської системи», – пояснив Петро Порошенко.

«Там є справжня причина. Там є позиція, яка забезпечує атаку на економічний блок уряду», – підкреслив він.

Лідер партії також наголосив, що «Європейська Солідарність» точно не братиме в цьому участі.

https://eurosolidarity.org/%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0-%D0%BD/?fbclid=IwAR0BSiEemd7tMOG528kv2ejADk0li33PkprdsqgEj1XvZnJ4NJaqAs7nOws

Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments