emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сценарій "Гарматне м*ясо"

Про призов з 18-ти років, то це ще може бути. Звичайно, «какая_разніца» не зрозуміють, але схавають. Вони й не таке від бубочки хавали. Якщо порівнювати, то удар від міністерсько-депутатських зарплат по їх мізках був потужнішим. Бо там велика жаба, а тут можна відпетляти.
Небезпека буде, якщо бубочка і МО почнуть цими призовниками «дірки» на фронті затикати. Бо для зниження морального духу воюючої армії вони вже зробили все, що могли. І відтік контрактників з війська неминучий. Тож така ідея може визріти.
А посилати призовників на лінію зіткнення - це відтворювати тут сценарій першої чеченської війни. З усіма «солдатськими матерями», торгівлею полоненними і іншою фігнею. З 2014 до 2020 емісари з РФ систематично намагалися щось таке розбурхати - то двіжі «матерів» під Міноборони, то боягузи-коцаби проти призову. І воно не викликало пітримки у масах, а деякі особливо упороті капітулянти стабільно по рогах отримували.
Але після цього рішення Зеленського про призов з 18-ти в усі ці проросійські «женщіни_за_мір» вдихнуть нове життя. Зеля як спеціально ухвалює найшкідливіші рішення з можливих.

Від себе: ще один мотив для депрофесіоналізації армії- знищення такго явища, як війскова каста з окремою специфічною  громдянською  позицією, яку зекоманда панічно боїться.
Subscribe

 • Бідолашне СБУ...

  Alex N Alex Noyt 4 ч. · Баканов заявив що Медведчук в Україні, але СБУ не в курсі де саме. А Козак вже втік…

 • 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ.

  Кирило Стельмашов 1 ч · Serhiy Grigorovich: 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ. ТАКЕ ВЕЛИКЕ, СКЛАДНЕ І КОНТРОВЕРСІЙНЕ…

 • Побажання

  Юрій Гудименко 1 ч · А тепер Єрмака.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments