emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Через 30 років зелена чума намагається повернути каральну політичну цензуру

Якщо журналістська спільнота не вийде із вимогою звільнити з мінкульту всіх авторів антидемократичного законопроекту про «дезінформацію» на чолі з міністром Бородянським, значить у нас немає журналістської спільноти.

В країні з демократією і самоповагою такі посадовці вилітали би з крісел зі швидкістю звуку. Попереджаю, спроба проштовхнути цей ганебний законопроект попри все, призведе до дуже поганих наслідків.

Від себе: тут не тільки й не стільки журналістська спільнота має обурюватися, а й все суспільство. Нахабне привласнення зеленими більшовиками собі права визначати, що є істина, та карати за публічне виголошення того, що їм не подобаєься, - це пряме повернення у найгірший варіант совку.

Пам*ятаю, була така кримінальна стаття  у совку "Поширення завідомо неправдивих відомостей про радянський державний та політичний лад", за якою можна було загриміти на кілька років у табори , за, скажімо,  розповіді про Голодмор. Статтю відмінив перебудовний  З*їзд Народних Депуатів СРСР десь 30 років тому. То була знакова подія, один з головних історичних кроків, що зруйнували комуністичну диктатуру.

Через 30 років зелена чума намагається цей жах повернути.

Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments