emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Азарахамія

Нєчто з прізвищем Арахамія заговорило словами Азарова і виступило "проти синхронізації законодавства України з ЄС" - чим вчергове прямо порушило Конституцію.

"Якщо слабша економіка об’єднується із сильнішою, то завжди залишатиметься слабшою, граючи за однаковими правилами" (с), каже.

Тільки подивіться що наприклад стало з країнами Балтії, або, страшно сказати, з Польщєю чи Угорщиною, коли вони синхронізувались з ЄС, це ж неперєдаваємий ужас.

Цікаво, коли вони Договір про асоціацію призупинять?
А ще цікавіше який відсоток населення це підтримає?
73 чи вже більше?

Арахамія і Азаров з різницею в 6 років, Майдан, Небесну Сотню, анексію Криму, окупацію Донбасу і тисячі життів говорять одними словами. Я не буду нагадувати, що тепер слова голови фракції Слуг народу протирічать Конституції, де євроінтеграція записана з минулого року. Я впевнений - євроінтеграцію нам доведеться знову захищати Можливо, знову, всіма засобами, всім, для кого справою життя є вихід на цивілізований шлях з мороку русского міра. Нагадаю лише це:

📛 25 листопада 2013

«Економічна правда»: Азаров также отметил, что украинские власти вынуждены были пойти на приостановку подготовки к подписанию Соглашения. По его словам, это позволит в процессе переговоров минимизировать риски для отечественных предприятий от создания зоны свободной торговли с ЕС.

«Главред»: "Мы это делаем, прежде всего, для самих себя, понимая необходимость коренного реформирования и модернизации нашей страны. Вот как стоит вопрос", – сказал Азаров. В этом контексте он в очередной раз напомнил, что для модернизации страны и приведения ее к европейским стандартам необходимо около 150-160 миллиардов евро.

Після цього був Майдан. А тепер порівняйте:

📛 22 січня 2020

Укрінформ: «Багато сусідніх країн тиснуть на нас, схиляючи до так званої “гармонізації законодавства”. Однак, я вважаю, що для України це неправильно. Якщо слабша економіка об’єднується із сильнішою, то завжди залишатиметься слабшою, граючи за однаковими правилами”, - сказав Арахамія. «Якщо ми гармонізуємося, то можемо стати найслабшою економікою у ЄС, чимось на кшталт Словенії.»

Ще щось треба додати? Це озвучені наміри зі здачі України.

Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments