emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

РЕВАНШ АНТИМАЙДАНУ

Як одна з потерпілих активістів Майдану вважаю РЕВАНШЕМ АНТИМАЙДАНУ призначення Олександра Бабікова заступником керівника ДБР.

Це стосується мене особисто. Адже Бабіков був адвокатом охоронця Януковича – Кобзаря. А той є безпосереднім учасником замаху на мене на Бориспільській трасі під час Майдану, коли я дивом залишилась жива. Про це стало відомо, коли після Майдану в «Межигір’ї» Януковича була знайдена записна книжка Кобзаря, де було кілька записів з моїм прізвищем, які свідчили про стеження за мною.

Зокрема, в ніч замаху, Кобзар занотував, що Чорновол «включила телефон» і показала, що знаходиться біля метро Хрещатик. Потім в записнику є його напис «началась зачистка» і «закончили чисто» (чисто)». Час повністю збігається. Нагадаю, мене жорстоко били в голову, поки я не втратила свідомість, після цього бити продовжили, я прийшла до тями від ударів, а потім знову втратила свідомість…

Цей доволі тривалий процес катування Кобзар назвав лаконічно і просто - «зачистка». Відповідно, вона повинна була закінчитися так, щоб було - «чисто». Я розумію аналогом чого є «чисто»... Тому можете уявити мої емоції стосовно цього призначення. Матеріали щодо Кобзаря виділені в окрему кримінальну справу. Там, окрім нього, інші встановлені учасники замаху, що переховуються за кордоном… А ще в тій справі досі не встановлений замовник…

Тому дуже «цікаво», як тепер її буде розслідувати Бабіков, якщо він адвокат Кобзаря. Захищатиме інтереси клієнта в контексті моєї справи? І що, тепер мене звинуватять в тому, що я вижила? Що «чисто» не вийшло?

Поки шукала фото, знайшла нещодавню велику статтю про стан розслідування моєї справи. Десь так воно все і є – мозок скручується, як все заплутано: http://argumentua.com/…/pokushenie-na-tatyanu-chernovol-tup….

Зараз все буде інакше. Якщо винні у крові на Майдані в попередні роки були змушені плутати сліди, зокрема, через вбивство свідків та підкуп слідчих, то зараз все буде просто, як двері – будуть мстити.

Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments