emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ДБР. Спротив російській агресії - кримінальне правопорушення

Валерій Прозапас

Аналізувати дії т.зв. ДБР особливого сенсу немає, вони з Трубою чи без нього все одно відверта філія ФСБ під кураторством Портнова, з адвокатами Януковіча та бурятсько-єрмаковським прикриттям в ОП.

Просто треба розуміти чого насправді вони добиваються "розслідуваннями" дій Порошенка на посаді Головнокомандувача - їм треба перетворити спротив російській агресії на кримінальне правопорушення.

А відповідно всіх, хто брав участь у війні проти РФ - виставити потенційними злочинцям та "коратєлямі", все як шість років розповідають по російському телебаченню.

Не віриться?
А зверніть увагу який формується імідж атовцям - "захопившись ультранаціоналістичними ідеями підірвав", "культивуючи велич арійської раси погрожував", "застрелив", "напився", "вбив Шеремета", "вкрав бронежилети".

От і з Мінскіми угодами, кораблями в Керченській протоці та наступальними операціями на Донбасі так само: клятий Порошенко посмів захищати українську землю, противитись московській окупації, створювати антипутінську коаліцію - має за це відповісти, щоб нікому більше не повадно було.

Цей абсолютно російський сценарій і втілює ДБР, чим вже напрацювало на розформування та розслідування своєї протидержавної діяльності.

А це точно буде - трохи почекаємо поки розвіється зелений туман в головах.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments