emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про победобесіє

Про победобесіє
Кажуть, там на Інтері уже з усіх сил святкують "снятие блакади".
Власне, совейським і расейським пропагандонам дуже далеко до Оруеловського Міністерства правди. Ті чистили, так чистили.
А тут дилетанти.
Щоб зрозуміти, що ніякої блокади не було, не потрібно вивчати матеріали Нюрнбергського процесу: достатньо просто почитати мемуари самих пабедітелєй.
Дуже часто, буквально на кількох сторінках, ми можемо прочитати про повну блокаду і про то, що підприємства Ленінграда працювали для фронту.
Стоп, кажу я собі: якщо підприємства працювали, то де вони брали сировину? Де брали комплектуючі для військової техніки? Зараз ліньки перевіряти, але там здається випускали гармати. Без сировини повний цикл?
Це тільки один момент, не буду глибше занурюватись і писати про банани і ананаси.

Мій дід загинув 10 лютого 1944 саме там. Їх просто знищило власне командування в псковських болотах. Десятки тисяч незахоронених. Передайте Інтеру, що вони можуть вшанувати пам'ять загиблих: най всею редакцією поїдуть на псковщину - там є де копати і що копати.
Але ж пиздіти не лопатою в болоті копати...

Р.С. Таки глянув. В "блакадному" ленінграді випускали танки, міномети, гармати, бронемашини, бронепоїзди. 28 листопада 1941 (через два місяці після початку блокади) живодер жуков надіслав ленінградцям телеграму, де дякував їм за допомогу зброєю, яка використовувалась під москвою.

Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments