emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Камрад

4 ч.

Випадково почув у простигосподи Шустера як Саакашвілі відмазував "молодих тєхнократів" уряду від зальота з їхніми зарплатами зокрема та від загального падіння економіки вцілому.

Повторювати їх соромно, бо маячня рівня "зато нє воруют" та "дайтє їм врємя" не може приховати головну мету цього парашутіста - знищити самі засади української державності більшовицькою маячнею "ми наш, ми новий мір построім".

Але справа в тому, що камрад Міхо відмазує не полум'яних слуґ народа з реальною ідеєю "соціальної рівності", а переважно мільонерів, які опустили всі економічні показники, розписалися в некомпетентності, називають себе дибілами та профанами, але при цьому не забувають захищати власний карман та допомагати мамам любіть скорость, а бабушкам захоплювати активи.

Взагалі наочно можна спостерігати за що саме цього дєятєля вигнали з його власної країни, а грузини не вступилися за відбитого комуніста - проте хтось його підхопив, допоміг намалювати міфічний імідж "реформатора" та внедрити в наше політичне поле.

Минулого разу його вишвирнули і з України за прорив кордону - а наступного треба вже судити.

Шкода тільки, що чимала частина українського суспільства продовжує бачити в подібних зашкварених іноземних шарлатанах пророків.

Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments