emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Боротьба

Валерій Прозапас

Цікаво, на якому році президентства Зеленського грантоїдсько-недорогенька тусовка і прімкнувшіє к нім білі польта припинять воювати з Петром Порошенком?

Ніхто ж не оспорював результати виборів.
Тотально на всіх вертикалях "новиє ліца" - від монобільшості до Мілованова, від лейтенанта Баканова до "стовідсоткового" Генпрокурора, і так далі аж до юзіков з бужанськими.

Здавалося б, показуй досягнення, реалізуй обіцяне, роби різницю та втри носа "парахаботікам" - але ні, "розслідування" та "сенсації" тривають, а добра частина "правоохоронців" заточена на тиск і дискредитацію п'ятого президента.

І, зауважте, за 9 місяців без жодного факту.

Дитину народити було б можна - а досі жодного неспростовного доказу, який був би підтвердженням всього того, про що так довго розповідали наші та фсбшні "лідєри мненій" і Шабунін з Білєцкім.

Мабуть, за це все ще плотять набагато більше, ніж за досягнення в народному господарстві - тим більше за жодним напрямком не вдалося не то що показати позитивну динаміку, але хоча б втриматись на позиціях "попередників".

Економіка барахлить, коррупція збільшується (а мама любіт скорость), безробіття зростає, з тарифами цирк, війна ніяк "не закінчується", союзники за спиною домовляються з Москвою - а цим все Порох заважає город-сад побудувати.

Але найгірше, що до цього сумнівного двіжу час від часу приєднуються нормальні свідомі люди.
І починається - "урокі нє виучілі!", "опять всє просрєтє!", "надо било по-другому!", "Порошенко наступаєт на граблі!", "зачєм он того-то і того-то продвігаєт?" і купа іншої маячні.

Ну раз знаєте що, як і кого - є повно методів запропонувати свої послуги та рішення без істерік в ефірі.
Ви вже докритикувались до зелених віників, досить.
Тим більше Порох і без вас визнавав помилки, просто їх повз вуха пропускали, бо кричати заради крику завжди простіше.

Не уподобляйтесь - а то одного разу в дзеркалі побачите оте що на картинці до цього допису, хай бог милує.

Від себе: Нічого дивного. Така у більшовиків завжди пропаганда.

Он комуністи на протязі 3х поколінь боролися з царатом. А такі історчні діячі, як, наприклад, Петлюра аба Скоропадський взагалі розгядалися протягом всього того часу, як посланці пекла, як якісь людожери.  Така сама доля в радянських мізках спіткала есерів та цілком  мирних соціалстів: дашнаків та мусаватістів.

Кажуть, шо у КГБ існував відділ бортьби з троцкізмом мало не до кнця 80х. Принаймні, я у 90му році у Києві бачив російськомовну листвку, де стверджувалося, що Тадеуш Мазовецький (голова першого некомуністичного уряду у Польщі)- польський троцкіст)))))

Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments