emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

А чего еще можно было ожидать от тоталитарной общественной силы?!

1 ч.

Так что, говорите, мы Арахамию не так поняли? И кого там мы ещё не так поняли? В Европу идём, да? Канабис медицинский? Право на обезболивание и что бы умереть по-человечески? Да?
А вот вам всем хуй.
Никакой Европы и прав человека.
Принудительное обследование на наличие психотропных веществ в организме хотите? Ответственность за отказ от такого обследования? Ответственность родителей, если проебали проблемы у ребёнка. Принудительное лечение от наркомании.
А вот тут есть одно огромное "НО". У нас нигде в законах нет слова "наркомания". И в диагнозах такого слова нет.
Есть употребление психотропных препаратов. А это: "все, що пов'язано із вживанням психоактивних речовин, є складовою розладів психіки та поведінки і стосується психіатрії."
Вот вам и принудительное лечение от психических расстройств. Закон у нас, как дышло. Помните, да?
И вроде бы в этом нет ничего плохого. Ну, будут лечить дуриков принудительно. Делать их такими, как все, что бы не выёбывались... Или я это не про тех дуриков пишу?
Короче, мы широко шагаем в россию. Вот этот закон примут, потом запретят аборты, геев всяких. Обмен валют тоже, что бы вас курс не беспокоил...
А как же наркоманы? А с ними ничего. Будут сидеть у себя на реабцентрах, только теперь ещё и принудительно. И получать свою заместительную терапию по электронному рецепту от крыши. У них всё гуд, с доставкой на дом. Чьи реабилитационные центры нужно напоминать? Или сами знаете? Кто их крышует, в курсе?
А вы побегаете. За обезболивающим, за димедролом, за антидепресантами и снотворным.
Тут вам мнение специалистов:
"У самому обґрунтуванні необхідності ухвалення цього законопроекту містяться неправдиві дані, пояснювальна записка посилається на неіснуючий документ, який нібито вийшов із нашого моніторингового центру. Законопроект підміняє поняття і надає широке поле для репресій", - сказав директор центру.
У свою чергу експерт з наркополітики, консультант програми "Громадське здоров'я" Міжнародного фонду "Відродження" Олена Коваль зазначила, що в разі ухвалення законопроекту тяжкохворим пацієнтам буде ще важче отримати сильнодійні знеболювальні лікарські засоби.
"Законопроект обмежує метод виписування рецептів і відпуску знеболювальних препаратів з аптек, створює перешкоди для отримання пацієнтами повної та вичерпної інформації про лікарські засоби, тому що будь-яку інформацію щодо знеболення можна назвати "пропагандою", - сказала вона.
Зі свого боку представник Всеукраїнського об'єднання людей з наркозалежністю Артем Осипян зазначив, що примусове лікування наркозалежних людей є неефективним, як і репресивна наркополітика загалом.
"Серед наркозалежних, яких лікували примусово, високий рівень рецидивів вживання, передозувань, смертності. Це не той підхід, який використовують у цивілізованому світі. Разом із санкціями за ухилення від медичного огляду особою, що не вчинила жодного правопорушення, примусове лікування - це порушення базових прав людини, до числа яких входить добровільність будь-яких медичних процедур. А санкції для батьків за ухилення від медичного огляду дітей, які пропонують встановити автори законопроекту, взагалі призведуть до того, що боротися з наркозалежністю серед неповнолітніх стане ще складніше", - сказав він."

Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments