emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Це ми вже в Росії?

ЗА УКРАЇНСЬКУ ДО НАЦПОЛІЦІЇ! Це вже Росія?

Слуга народу», заступник голови комітету ВР з питань свободи слова Євгеній Брагар подав заяву до Нацполіції на Yaryna Chornohuz таНастьонко Конфедерат за «утиски» водія, який вигнав дівчат з автобуса за московський серіал.

Це ми вже в Росії? Це як взагалі? Кому в голову таке вкладається? В Незалежній Україні, за те що ти вимагаєш виконати закон - до поліції. Нагадую, що у нас діє Закон про мову, на який в тому числі дівчата посилалися.
Отже, якщо ти просиш вимкнути рашистський серіал чи виконувати Закони України - на тебе «слуги народу» напишуть в поліцію заяву?

Слуга народу офіційно вимагає НЕ виконувати закон? На чий бік стає цей депутат? На бік рашистів та порушників? На бік неповаги та брехні?

Та навіть за часів Януковича такого не було. Не пам‘ятаю такого в своєму житті, щоб депутати і можновладці так захищати порушників та тих хто знущається з наших Героїв, з наших волонтерів та медиків.

Дно пробите...

Підписуйтесь на Андрій Смолій

Subscribe

 • Но есть и хорошие новости...

  Николай Подосокорский Россия и Сьерра-Леоне подписали сегодня совместное заявление о неразмещении первыми оружия в космосе. «Это еще…

 • Товарищу Авакову

  Nana Voitenko 12 ч. · Показали прекрасный телеграм-канал "Старик Богомолец" - @bogomoletz…

 • Детективная история

  Печерский холм ​​ 🏛️Вокруг канала "Первый независимый", который собрал кадры закрытых каналов ZIK, NEWSONE и 112, и который сегодня…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment