emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Вищир поліцейської держави

Валерій Прозапас

Ще минулого тижня "у слуґ" заговорили про можливу відставку Авакова, якщо "справа Шеремета розвалиться" - тому вчорашня заява Рябошапки про "недостатність зібраних доказів для передачі до суду" (с) насправді не є випадковою.

Він не казав такого, коли під час судових засідань прокурори виглядали клоунами, аргументи слідства сміхотворними, а судді відправлял людей к клітку - проте зробив свою заяву майже синхронно з головою комітету ВР з правоохоронної діяльності.

Чому?

Когось треба зробити крайнім з тим ганебним "брифінгом" та вивести з-під удару Зеленського, який освятив бездоказове звинувачення Антоненка і Дугарь з Кузьменко, та навіть вимагав знайти "замовників", поставивши хрест на людях, яких йому показали на слайдах.

Для чого той бріфінг збирали, хто був замовником та ініціатором, чому туди поперся президент з помічниками та сам генпрокурор - вже неважливо, факт відбувся.

З тієї самої хвилини ні про яке неупереджене слідство не могло йтися, скільки б голова емведе не отримував відсотків підтримки на ручних шоу всяких шустерів, а придворні "лідери думок" не переконували, що "органи нє ошибаются" - для всього світу Україна постала як країна з керованим правосуддям, до якого долучаються найвищі посадові особи.

Тому наразі неважливо хто з них переможе/програє в апаратній боротьбі.
Вони всі дискредитували себе і розписалися в нехтуванні елементарними засадами правової держави, вже не кажучи про здатність проводити якісь "реформи".

Які "реформи" - коли в СІЗО сидять люди, доказів проти яких навіть "недостатньо для суду", це визнає генпрокурор, а всі учасники того ганебного дійства мовчать?

Так виглядає вищир поліцейської держави, яку нам вкотре намагаються впарити під гаслами "соціальної справедливості" та "кінця епохи брехні".

Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments