emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ось де справжня ксенофобія. На державному рівні. Це навіть не РФ. Це СРСР

Що це за сором такий, що це за ганьба така?
Раніше я критикував російську владу за те, що вони влаштовують облави біля мечетей, а сьогодні те ж саме відбулось у Києві!
Сьогодні п'ятниця - особливий молитовний день для мусульман, коли віруючі зобов'язані прийти до мечеті і молитись. До початку молитви, десь близько дванадцятої години, до мечеті Ісламського культурного центра Києва приїхало два автобуси зі співробітниками Державної міграційної поліції, у супроводі Національної поліції, десь близько сорока екіпірованих осіб, дехто був у масках, і влаштували масову перевірку документів мусульман, що прямували до мечеті. Це продовжувалось на виході зі двору мечеті й під час молитви, і після молитви. На наші зауваження, що це є грубим порушенням прав віруючих, вони відповідали, що перевірка документів відбувається не на території мечеті, а поза її межами.
Було затримано та вивезено автобусами 25 осіб, в яких не було з собою документів.
В нас що, в Києві встановлений паспортний режим, чи військовий стан?
Я розумію, що міграційна служба має робити свою роботу, але ж не біля воріт мечетей, церков та інших культових споруд! Я не можу собі уявити, щоб біля християнського храму, або юдейської сінагоги отак само влаштовували перевірку всіх, хто йде на молитву.
По-перше, за що таке ставлення до мусульман України?
По-друге, такий метод работи є аморальним та принизливим! Людина що, має паспорт повісити на шию у розгорнутому вигляді, та лише так йти на молитву до мечеті? Може давайте мусульманам на законодавчому рівні накажемо собі на одяг пришивати якийсь знак приналежності до Ісламу, щоб схоже було на маркування людей у Німеччині за часів нацизму?
Я абсолютно впевнений, що не можна такі облави влаштовувати біля культових споруд. Я ніколи не питаю у людини в мечеті, яке в неї громадянство, і чи легально вона знаходиться в країні. Якщо людина прийшла молитись Богу, то потрібно сприяти її молитві, каяттю, добрим справам та намаганням виправитись. А влаштовувати облави, та перевірку документів біля храмів, це калька з російського поводження з людьми. У вільній демократичній країні, таки методи работи є абсолютно не прийнятними!
Прошу громадянське суспільство України не бути байдужими, та підняти розголос з цього приводу!

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и на улице
На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево и на улице
Subscribe

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Замовники керованої руїни

  Валерій Прозапас 9 ч. · Хочу нагадати, що ще навесні 2019 року Коломойський на куражі чітко і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments