emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Що набагато страшніше за зрадництво

Пам‘ятаєте, як перед першим розведенням сил вони божилися, що це станеться тільки у випадку, що вогонь буде припинений (бодай на тиждень)? В результаті, Путін вчергове витер об них ноги - і вони наказали покинути укріплені позиції без усякого ceas-fire.
Потім нам розповідали, що процес продовжиться тільки в разі, якщо перший етап дасть результат. Цього не сталося і близько: наші вояки гинуть, у тому числі, на ділянках, де відбулося розведення. Для їх ураження просто використовують більш потужну зброю (заборонену мінськими угодами). І що? А нічого. Героїчний Верховний головнокомандувач готує відступ українських військ на кількох нових ділянках.
А ще нам обіцяли, що ніяких виборів до повернення Україні контролю за кордоном не буде. Питання це довго обговорювалося в Женеві. І Путін тричі чітко і ясно відповів Зеленському: «Не віддам». Це там прозвучала вперше маніпулятивне «ви ж там Серебреницю влаштуєте». Але днями дав інтерв‘ю Єрмак і сказав, що місцеві вибори (у тому числі, на окупованих територіях), плануються на осінь. Як думаєте, хто дотримає свого слова щодо контролю за кордоном - Путін чи Зеленський?
Ви знаєте мою позицію: жодних виборів там не можна проводити ще років із 5 після повного відновлення конституційного ладу. Але провести їх без контролю за кордоном - це просто моментальний суїцид української держави. І саме це нам тут готують.
А знаєте, що набагато страшніше за зрадництво і дилетантизм нинішніх керівників держави? Те, що з приводу дурниці, яку бовкнув шмаркач-депутат, суспільство піднялося на дибки майже одностайно. А інтерв‘ю Єрмака, де практично анонсований кінець української держави, майже нікого не зацікавило.
Бо в першому випадку мова йде про гроші, а в другому - про державний суверенітет. А він для малоросійської (переважної на сьогодні) частини суспільства є поняттям надто абстрактним і тому малоцінним
Subscribe

 • Політтехнологія

  Юрій Луценко 1 ч · Яйця у Медведчука виявилися міцнішими, ніж у боягузів Януковича чи Захарченка. Через…

 • Втрата часу

  Pavlo Klimkin 2 ч. · В Єврокомісії почали говорити про "фактичну інтеграцію" окупованого…

 • Злив

  Mason Lemberg 24 мин. · То ж треба було 2-3 роки каденції Пороха і ще 2 роки після того розказувати про те як…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments