emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Софія Федина. Заява.

Офіційна заява #1.
Відкрито звертаюсь до президента Зеленського.
Я політик і, йдучи до Верховної Ради, була готова боротися проти авторитаризму, боротися за демократію, опираючись на статтю 34 Конституції України.
Ідучи до ВР одним з основних завдань для себе я поставила захищати наших військових, ветеранів і волонтерів від свавілля московських посіпак.
І це свавілля зараз здійснює очолювана вами вертикаль. Бо всі ваші зусилля спрямовані не на розбудову економіки, роботу з міжнародними партнерами, підняття зарплат і пенсій, зменшення тарифів, а на БОРОТЬБУ з власною армією, волонтерами і ветеранами, боротьбу за те, щоб якнайшвидше зачистити тих, хто захищає державу...
Тому і боїтеся правди!
Але правду не можливо закрити, зневажити, зачистити чи посадити у вязницю( як це ви робите з Яна Дугарь, Ріфмастером, Юлею Кузьменко, Романом Ковальовим...)
Ви побоялися зустрітися і поговорити очі-в-очі, але не боїтеся підло здавати позиції українських військових, закриваючи очі на шквальні обстріли і загибель захисників САМЕ у місцях, де вже було здійснено відведення військ... ці всі жертви на вашій совісті. Бо ви не послухали моїх слів, що там, на передовій, стріляють. І не переставали стріляти!
Сьогодні переслідуванням мене і Маруся Звіробій ви хочете усіх залякати, типу бий, щоб іншим неповадно було. Але це ваш страх - це ви боїтеся нас. Бо в нас страху нема... Є дикий біль за державу, яку ви турботемпами знищуєте!
Але ще одне: мій бій за тих, хто дарував нам шанс на життя, тому, скажу: руки геть від Marusya Zvirobiy. Вона Народна Героїня, волонтерка, а не політик - вона захисниця і та, яка нині допомагає іншим захисникам, які борються з ворогами України, з окупантами, що хочуть знищити нашу державу.
Тож як президент, якому мало б бути не байдуже щодо України, ви не маєте права зачіпати волонтерів і ветеранів, бо так ви будете діяти проти своєї держави і проти самого себе.
Пане Зеленський, розбирайтесь зі мною, – я політик і опозиціонер, і політично ми в одній ваговій категорії.
Але не опускайтесь до вручення підозри народній героїні, волонтерці Марусі Звіробій! З нею ви мали б право на рівних говорити лише тоді, якби ці роки ви зі зброєю в руках захищали Україну.

#дбр #гпу #політичні_переслідування #свобода_слова#політична_розправа

Телеканал "Прямий" 5 канал Еспресо Телеканал ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ Говорить Великий ЛЬВІВ «Високий Замок» onlineУКРІНФОРМ

Tags: #гпу, #дбр, #політична_розправаТелеканал, #політичні_переслідування, #свобода_слова
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments