emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Совок

Совково-авторитарний характер нинішнього режиму проявляється не тільки в розгортанні репресій, але і в загальному наступі на права, свободи й демократичні традиції.
Свіжий приклад – розпорядження спікера Разумкова про обмеження доступу людей у Верховну Раду. Упродовж останніх років доступ до приміщень парламенту було значно спрощено, завдяки чому люди могли відвідувати засідання Ради і її комітетів, включатися в законотворчу роботу. Але «слуги народу» вирішили, що законодавчий орган надто відкритий для народу. Новим рішенням різко звужено коло людей, які можуть замовляти перепустки на вхід до приміщень парламенту. Всупереч закону, який передбачає відкритість роботи парламентських комітетів, звичайні депутати не зможуть без дозволу керівництва фракцій чи комітетів запросити експертів до участі в такій роботі. Робити фото та відео в кулуарах Ради можна лише акредитованим журналістам і тим, кому апарат ВР дозволив фотографувати!
І вишенька на торті – заборона допуску в кулуари Ради і приміщення комітетів депутатів попередніх скликань. Навіть люди, які проголошували незалежність України, мають право тепер пройти на засідання комітету чи в кулуари Ради лише отримавши спеціальний дозвіл.
Європейська солідарність почала збір підписів народних депутатів під зверненням до Разумкова з закликом не ганьбитися перед Україною і світом і скасувати ці обмеження.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments