emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Авакошапки пробивають дно

Офіційно для ЗМІ

Слідчому Бирку

Шановний пане слідчий, для мене було неприємним сюрпризом, як Ви викривили зміст моїх показань в своєму клопотанні про продовження мого арешту.
Ще раз заявляю, що все, що було мною сказано є абсолютною правдою, я підтверджую раніше надані показання. Але я не можу погодитись з тим, що мої слова перекручують і використовують проти мене.

Я не приховував жодну з обставин свого життя та відповідав на всі поставлені питання. Хоча тепер розумію, чому адвокати радили відмовитись говорити будь що.

Ви самі приховуєте від нас докази моєї невинуватості. Прийміть до уваги, що будь-яка співпраця зі слідством можлива лише після усунення порушень закону з Вашого боку, в тому числі надання адвокатам можливості ознайомитись з документами, експертизами, які Ви обіцяєте надати більше місяця, а також офіційного експертного вимірювання мого зросту.

Крім того, негайно надайте дозвіл моїм адвокатам на доступ до моєї особової справи в ІТТ.

До того моменту я відмовляюсь відповідати на будь-які питання на підставі статті 63 Конституції України.

Андрій Антоненко.
6.02.2020

Андрій Антоненко залишиться під вартою. Протилежне рішення було б несправедливим по відношенню до Юлії Кузьменко.
Найближчим часом нас чекає апеляція.

З негативного: з̶а̶л̶у̶п̶а̶ ̶в̶ ̶м̶а̶н̶т̶і̶ї̶ слідчий суддя Писанець відмовив в клопотанні про витребування експертизи зросту з надуманої причини: «не передбачено механізму». За це має понести покарання. Але це неточно.

З гарного: ̶з̶а̶л̶у̶п̶а̶ ̶б̶е̶з̶ ̶м̶а̶н̶т̶і̶ї̶ прокурор Зузак вперше в судовому засіданні заявив, що експертиза зросту існує, вона є в матеріалах справи і її висновок саме такий, як ми заявляли: 170 см і точно не більше 175. Опублікована раніше в ЗМІ остання сторінка з висновком - правильна. Те ж саме цей Зюзік підтвердив нам письмово. З Антоненка негайно не знімають підозру тому що
а) існує ще один експерт, який на питання зросту осіб на відео відповів «Не знаю»
б) Зюзькін не знає зріст Антоненка

В судовому засіданні був допитаний Сашко Положинський, який підтвердив, що Ріфмайстру МОН-ку подарували на концерті і вже у вихолощеному стані. Такі саме показання він надавав слідчому.

SITE.UA
Можно предположить, что поток лжи, который выливался полицейскими в эфир с самого начала был "fair misconception" - добросовестным заблуждением слабых профессионалов, поплы...Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments