emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Фракція

« В вашій фракції багато яскравих людей», « Ви маєте ідеологію», « У вас дисципліна», « Ви дійсно євроінтегратори», « Ви давно знайомі і разом багато пройшли», « У вас добре з почуттям гумору», « Ну да, ви читаєте закони», « У вас є досвід», « Ви монолітні», « Ви визначилися і не сидите на розтяжці»): , « Везе вам! « - ось що в цей безумний і важкий сесійний тиждень чула від дуже різних депутатів з усіх інших політичних груп . Добре усвідомлювати, що нашу фракцію шанують і поважають навіть опоненти. Колеги, дякую за спільну позицію, спільну роботу і дуже вас люблю.Mariya IonovaІрина Фріз / Iryna FrizНіна ЮжанінаIvanna Klympush-TsintsadzeRostyslav PavlenkoЯна ЗінкевичМикола ВеличковичАндрій ПарубійVolodymyr ViatrovychВиктор БондарьМаксим Саврасов (Maxim Savrasov)Volodymyr Ariev (Володимир Ар'єв)Олексій ГончаренкоАхтем ЧийгозOleg SynyutkaАндрій ЛопушанськийВікторія СюмарМикола Княжицький (Mykola Kniazhytsky)Степан КубівЄвропейська СолідарністьСергей Алексеев (Sergey Alexeev)
Дяка за фото андрей нестеренкоBogdan Bortakov

Рік тому , за ініціативою Президента Порошенка ВР попереднього скликання закріпила в Конституції курс на ЄС і НАТО. Тоді ми вислуховували від опонентів, що це передвиборчий піар, що загрози зміни курсу немає. Порошенко був правий, коли застерігав про можливий розворот в бік РФ після виборів. І ми зробили для цього конституційні запобіжники. Хоч загроза повернення під протекторат Кремля сьогодні - реальна. Європейська Солідарність буде цьому протистояти .

На изображении может находиться: 15 человек, люди улыбаются, люди стоят
Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments