emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Трагікомедія

Ідіотично в цій ситуації виглядають майданівці, україномовні українці і особливо інтелігенція. Власне, виглядають глупо абсолютно всі, хто голосував за цю владу, але ось ця категорія громадян виглядає найбільш трагікомічно. Власними ж руками привести у владу запеклих українофобів.
Хоча з ними можуть посперечатись ковбасні патріоти – ті, кому платіжки і халява головний життєвий пріоритет.
Хм, але всьо такоє вкусноє – сказавши про одну категорію громадян – зразу пригадуєш іншу, яка теж сіла в калюжу зі своїм вибором.

Ось активісти всякі, або прихильники самостійності української церкви, або місцевого самоуправління, або пенсіонери і вчителі, бізнесмени, військові і журналісти, або фермери. Та яку категорію не візьми – хто ото бігав рік назад, кидаючи вгору смушеві шапки, віночки і очіпки, повіривши в казочки, що неграмотний приросійщений чувак на поводку у злодійкуватого олігарха зробить з воюючої країни земний рай – всі виглядають ідіотами.
І головне ж – виправдатись нічим. Ну, нічим: все це було очевидним і до виборів.

Уявляю собі що запишуть історики про наш час і якось не по собі. Але раптом вони придумають якесь пояснення – щось поважне, що дозволить не писати «більшість населення України дураки»?
На істориків вся надія.


Чекаємо повернення харківських та одеських терористів...

ENIGMA.UA
Як вам це, шановні -беркутня, що вбивала людей на Майдані і яку Зеленський відпустив без вироку, спокійно собі приїжджає в Україні та під керуванням реваншистів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments