emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Місія ОБСЄ: 41 громадянин РФ й жодного українця. ОБСЕ=ФСБ?

Сьогодні волонтери InformNapalm переглянули десятки Звітів СММ ОБСЄ за попередні роки, в яких вказана кількість громадян з різних країн, що входять до складу місії в Україні. І дійшли висновку, що кількість росіян стабільно збільшується і в 2020 році, не дивлячись на той факт, що міжнародна спільнота щороку на високих міжнародних майданчиках приймає резолюції, в яких визнає РФ агресором.

Вважаємо, що більш красномовним було б позбавити РФ права відправляти своїх спостерігачів на Донбас, враховуючи, що Російська Федерація є безпосередньою стороною конфлікту і ініціатором війни проти України. А російські спостерігачі в СММ ОБСЄ ведуть розвитку та ініціюють інформаційні вкиди в інтересах Російської Федерації.

📣 Нагадуємо, що на початку січня 2020 ми опублікували матеріал: «Серед спостерігачів ОБСЄ на Донбасі стало більше росіян. В їх звітах помітили маніпуляції»
https://informnapalm.org/ua/osce-na-donbas-41-rus/
На жаль, поки кількість громадян РФ продовжує лишатись на рівні 41 (ця стаття перекладена на 5 мов і доступна для поширення серед іноземців)

Довідково:
У 2015 році кількість громадян РФ у СММ ОБСЄ коливалась на рівні 22 – 26 (у різні місяці).
У 2016 році кількість росіян становила вже 35-40.
У 2017 році – 36-38.
У 2018 році – 37-39.
У 2019 році – 35 – 41.
І ось вже другий звіт поспіль за 2020 рік вказується 41 громадянин РФ.

📣 Вимагаємо позбавити РФ права бути присутніми в СММ ОБСЄ на Донбасі. До того ж, серед спостерігачів місії немає жодного українця, і це є кричущою несправедливістю, яку треба подолати.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments