emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Академічні міркування про не сучасність й, в цілому, не гуманність людожерства

Законопроект про дезінформацію від Бородянського — та сама історія, коли люди спочатку роблять фігню, а потім соромляться відступати.
У претензіях до нього об‘єдналися усі, праві й ліві, “журналістська спільнота” та блогери, що не сіли б на одному гектарі.
Моя головна претензія, як у людини, що присвятила медіа половину свого життя, проста. Цей законопроект просто йде проти часу.
Ну, знаєте, як спроби деяких середньовічних Римських Пап своїми буллами заборонити арбалет - бо ж з цією зброєю селянин лицаря б’є, незважаючи на різницю в підготовці та майновому стані. Чи спроби Московської держави боротися з книгодрукуванням.
Так і тут. Законопроектом пропонується встановити “касти” людей, що працюють з інформацією, і контролювати ці касти - аж до посадок. От стало в вас підписників багато - ви вже не пенсіонер чи домогосподарка, а медіа. З окремими правами та обов’язками перед державою та контролюючими органами. Якість наших контролюючих органів нам відома.
Це антисучасно. В сучасному світі навпаки, зтерлася грань між читачем та медіа. Зникла окрема “каста” журналістів - зникла буквально в мене на очах. І так, це породило безліч проблем. Але це відбулося. Фарш не провертається назад.
Так, мені теж хотілося б мати ефективні засоби боротьби з дезінформацією. Але не такі. Це навіть гірше, ніж цензура - це невдала на неї пародія.
Тому завтра я, як громадянин і як співголова Демократичної Сокири, приєднаюся до акції проти цієї фігні. Партія знамен не збирає, але якщо хочете і підтримуєте - приходьте.
Бо задовбали.

Від себе: Дуже поважав Трегубова. Завжди  дивувався мудрості цієї молодої людини, але зараз він мене дуже розчарував своїм толерантним академізмом по відношенню до брудного холуя Бородянського, який намагається повернути радянську каральну цензуру через 30 років після її скасування.  Це погано не тому, що це "антисучасно",  Це погано тому, що відновлюється концтабір. Й чим сучаснішим він буде, тим страшніше.

А бажання Трегубва "мати ефективні засоби боротьби з дезінформацією" ставить під великий сумнів мою таку високу оцінку його розумових здібностей...
Subscribe

 • Політтехнологія

  Юрій Луценко 1 ч · Яйця у Медведчука виявилися міцнішими, ніж у боягузів Януковича чи Захарченка. Через…

 • Втрата часу

  Pavlo Klimkin 2 ч. · В Єврокомісії почали говорити про "фактичну інтеграцію" окупованого…

 • Злив

  Mason Lemberg 24 мин. · То ж треба було 2-3 роки каденції Пороха і ще 2 роки після того розказувати про те як…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments