emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Смердюча влада

всі ж, мабуть, помітили як обслуга Зеленського, починаючи від нікчемного прем'єра Гончарука і закінчуючи разостаннім кнопкодавом від Слуги Урода, ллє єлєй на Зеленського - так що у всіх, звичних до української політики, викликає ступор ця риторика, ніби списана з казок Шехерезади.

це ж явно така вказівка виходить від самого Зеленського, бо нормальна людина вже б давно гаркнула: а ну. перестаньте так вилизувати мені жопу!

І справа Звіробій-Федини - це ж про пріорітети. Не смійте говорити погано про того, хто всю кар'єру свою побудував на обливанні брудом інших.
Зеленського не хвилює Україна, не хвилює що говорять в світі про Україну, він мовчки ковтає ксенофобію щодо українців і бруд про Україну. В нас купа прорсійських змі і зелену владу це нітрохи не турбує. Зелених турбує тільки щоб не говорили нічого поганого про Зеленського!
Справа Звіробій-Федини розкручена зеленими і розкручена з єдиною метою: заткнути всім рота. Всім. Будь-якому громадянину України.

Їхня ціль - відібрати у нас свободу слова. Письмового, усного, друкованого, якого завгодно. (бо ще ж готуються закони про медіа і дезінформацію).
Відібрати у нас священне право гавнякати на владу. Такого собі навіть Хряк не дозволяв.
Смердить довбаним тоталітарним совком.

Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments