emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Журнал "Поліцейський фейкомет". Несвіжі новини про справу Шеремета

Леонид Маслов

Імена і діяння “експертів”, слідчих і прокурорів увійдуть до підручників. Їхня поведінка  нагадує відмазки недолугого школяра, який не зробив домашнє завдання. То зошит з завданням десь загубився то раптом в туалет приспічило. А сьогодні Зюзік просто прогуляв урок.

Два місяці вони не можуть поміряти Антоненка. Кудись загубився англійський текст аналізу Бірча. Дані зросту під час надходження в ізолятор, як виявилося … секретні (!) бо це дані про особу, яка знаходиться під захистом (!). Щоб ви знали Антоненко сидить у в’язниці під захистом слідчого. Тому його зріст - секрет, навіть від Антоненка.

Сьогодні через неявку прокурора не відбулося судове засідання зі зміни запобіжного заходу Андрію Антоненку — процес в якому суддя зобов'язав сторону обвинувачення надати висновки фототехнічної експертизи зросту зловмисників з місця злочину від 25.08.2016.

Тим часом управління комунікації Національної поліції України опублікувало “нову” інформацію про Яну Дугарь. Її тези:

1) Еталонне відео Яни Дугарь зняли 07.11.2019, а не не 11.07.2019, як зазначив поліціянт В.Гунько, який призначав експертизу і експерти КНДІСЕ. То просто переплутали місяць і день

2) Протягом 2019 року Яна Дугарь 22 доби в була в різних містах України без документального оформлення (відрядження, відпустки, тощо). Також підслухали розмову з подругою про те, що вона перебуває десь без належно оформлених документів. Тож у 2016 році вона теж могла покинути частину і поїхати до Києва. (15,16 та 18 липня) щоб там зняти фото однієї камери відеоспостереження.

3) Знайшли фото Яни Дугарь ВКонтакті де вона зображена в Києві у 2012 році. Це має бути на їхню поліцейську думку сенсаційним викриттям, яке нібито спростовує заяву, що вона після Майдану вперше побувала в Києві у 2017 році (це щоправда казала не Яна, а Оксана Корчинська, але то таке).

Панове дармоїди! Артемони і Тузики!  Не трахайте мозок людям своїми доморощеними виставами для ідіотів. Краще надайте суспільству відповіді на такі питання:

1) Яким чином Яна Дугарь спілкувалась з іншими членами шайки піроманьяків (вчителем музики і дитячим хірургом) у 2016 році, якщо перший контакт з Юлією Кузьменко зафіксований у 2019 році, а з Антоненко вони не знайомі і ніколи не зустрічалися? Мала ж вона хоч якось увійти в курс свого “розвідувального” завдання хоч якось передати свої “розвіддані” маньяку- організатору?

2) Чому вона фотографувала лише одну камеру? Чому саме під цією камерою злочинці пройшли не ховаючись?

3) Чи спростували ви показання 5 свідків, наданих в суді під присягою, які підтвердили алібі Яни Дугарь?

4) Чому ви досі не надали адвокатам Яни Дугарь відеофайли, з яких ви там наштампували експертизи?

5) Чи є дослідження ходи галуззю психології? Яке відношення має невербальна поведінка до ходи? Чому б вам краще не оприлюднити УСІ 4 ОЗНАКИ, за якими так звані “психологи” встановили тотожність двох осіб?

Ось ці ознаки


6) Очільник комісії експертів Ірхін Ю.Б. це раптом не той самий “експерт”, який у 2016 році, самоправно назвавши себе поліграфологом, засадив за грати за умисне вбивство двох бійців 92 бригади? Чи не були у подальшому підозри зняті, а справжні винуватці — встановлені? Чи не має раптом офіційного висновку про те, що т.зв.  “психологічна експертиза” виявилася липою?

НЕ ТРЕБА ВИБАЧАТИСЯ. ПРОСТО ПРИБЕРІТЬ УСЕ ЦЕ ЛАЙНО ГЕТЬ НА ПОМИЙКУ ІСТОРІЇ. Источник:https://censor.net.ua/b3175299

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments