emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

СОФІЯ ФЕДИНА: ВИМАГАЄМО ВІД ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРИПИНИТИ ЗРАДУ УКРАЇНИСправа проти мене та інших патріотів – це спроба знищити тих, хто бореться за незалежну Україну.

Про це сказала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» на акції проти політичних репресій біля Державного бюро розслідувань.

«За результатами вручення маю повістку на допит. Мушу наголосити, що справою про війну займаються люди, які не служили, не захищали в бою Україну, отже вони не розуміють про що йдеться, вони ніколи не відчували на собі розстрілів, вони ніколи не відчували на собі того, що приносить із собою війна. І від цього дуже прикро. Весело від того, що сію настільки великий страх на правоохоронні органи, що ми маємо тут два автобуси спецназу і  близько 20 чоловіків в масках, які охороняють ДБР від мене», – сказала Федина.

Вона розкритикувала відведення військ на Донбасі.

«Ще раз наголошую для всіх, хто сумнівається – там іде війна, там щодня гинуть або отримують поранення наші захисники. Якщо ви піднімете статистику з початку 2020 року, ви побачите, що більшість обстрілів було саме на ділянках відведення військ. В мінських домовленостях, на які посилається президент Зеленський, немає ні слова про відведення військ. Там є про відведення важкої техніки та артилерії.

Нам говорять, що є двостороннє розведення, його немає, відводять наші українські війська з нашої української території. Московські найманці і терористи, представники регулярної армії РФ, користуючись нашою бездіяльністю і відведенням, укріплюються на нових позиціях. Вони заходять на нашу територію і тероризують українське населення підконтрольної Україні території», – зазначила депутат.

Федина звернула увагу, що більшість загиблих у 2020 році українських військових загинули від кулі ворожих снайперів.

«Вони отримали постріли снайпера в голову або серце. Снайпери активізуються саме тоді, коли наші війська не дають відсіч. Тобто, наших захисників зробили гарматним м’ясом за ефемерних домовленостей пана Зеленського з Путіним. І для мене найбільш кричущою фразою вчорашнього дня є заява президента Зеленського, що він вірить Путіну, дивлячись в очі Путіна, незважаючи на дані розвідки», – зауважила парламентар.

«Президент Зеленський не довіряє українській розвідці, але вірить президенту країни – вбивці. Я думаю, це має змусити нас задуматися над тим, що відбувається. Ще раз скажу: справа моя, справа Марусі, справа Шеремета, справа Ковальова, справа Марченка – це є спроба деморалізувати, десакралізувати і дискредитувати волонтерський ветеранський рух і знищити ті середовища, які сьогодні чи не єдині реально борються на незалежну українську державу. Президент Зеленський, якщо він хоч трішечки хоче стати українським президентом,  має почути заклики», – додала Федина. «Ми не вимагаємо від нього ставати вже і негайно таким сильним президентом, як був Петро Порошенко, але ми вимагаємо, щоб президент Зеленський перестав зраджувати Україну, щоб він почав боротися за українську державу. Бо інакше він не президент цієї країни. І це дуже прикро і боляче. Ніхто не збирається тікати, ніхто не збирається ховатися, Україна у нас одна і ми будемо за неї боротися так, як ми вийшли на Майдан, так як ми вийшли в перші дні війни, хто волонтером, хто військовим, хто добровольцем. Так ми будемо стояти і зараз. Президент Зеленський, спробуй почути людей, яким не байдуже»,- закликала Федина.
https://eurosolidarity.org/%D1%81%D0%BE%D1%84%D1%96%D1%8F-%D1%84%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE/

Subscribe

 • Израиль. Хроника войны

  Юрій Бутусов 1 ч · Ракетная война: Израиль героически отражает удары иранских и российских ракет, запускаемых…

 • Перформенс

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko. 1 ч · ДАЖЕ ДОБАВОЧНОЕ ВРЕМЯ НЕ ПОНАДОБИЛОСЬ Ну, вот и…

 • Щирість

  Vitaliy Shabunin 3 ч. · Шмигаль про атаку на реформу корп.управління: "Ми не зобов'язані…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments