emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Граната від сепарів

Це триндець, друзяки. І про цей триндець потрібно говорити.

Є в нас така телеком-мережа, інтернет та телебачення - "Ланет". Я сам нею користуюся рочків так з сім-вісім точно. Бо дешево та стабільно. За сумою цих якостей мережа швидко росла ці роки, і стала, кажуть, третьою в країні за обсягами.

Є у цієї мережі ще одна якість, що помітно її вирізняє. Це усвідомлено патріотична позиція. Вони серед перших рубанули в своїх мережах російські ресурси, ввели окремий тариф для учасників тоді ще АТО (скажи комусь в Європі, що в тебе ідеальна виділенка за 1,8 євро на місяць, ага), закупали одяг для бійців, тощо.

І через цю позицію в них виникли проблеми. Бо ж вони викинули зі своїх кабельних мереж медведчуківський НьюсВан.

НьюсВан побіг з ними судитися. І судився увесь 2019 рік. В кінці року суд постановив поновити дію договору між Ланетом та Ньюсваном, але ж - лол - договір було заключено якраз до кінця 2019 року. Тож договір просто не продовжили, а канал вимкнули.

Уся ця розборка супроводжувалася з боку НьюсВана деякими провокаціями - від мікромітингів до випуску начебто від імені Ланету мапи з Україною без Криму. Ми, як партнери Ланету (на їхньому веб-тв демонструється Сокира-шоу) постучалися до них і дружньо порадили забити та не реагувати, бо провокації були рівня "постріл собі в ногу".

Але тут сталося щось більше. На початку місяця в дім Віктору Мазуру, засновнику Ланету, прилетіла бойова граната. Копи кваліфікували ситуацію, як хуліганство, хоча на камерах в домі видно, що люди спеціально під'їхали, кинули гранату в дім та відчалили. Ну от така "хуліганка" - з гранатою.

Коротше. НьюсВану на Ланеті вже точно не буде.

Але щось мені здається, що сєпари подохрінили.

Коротше, я за ситуацією стежитиму. Але ще попрошу за нею простежити усіх журналістів, що зараз це читають. Будь ласочка.

І добре було б розповсюдити, так.

На засновника Ланет, відомого бізнесмена Віктора Мазура, було скоєно замах. 4 лютого 2020 року в сторону його будинку кинули бойову гранату. На щастя, внаслідок вибуху ніхто не постраждав.

За фактом скоєного вже відкрито кримінальне провадження. Хоча поліція попередньо кваліфікує це як «Хуліганство», сам Віктор Мазур та його адвокат припускають, що замах може бути пов’язаний з конфліктом навколо відключення Мережею Ланет телеканалу NewsOne, який тривав у минулому році і закінчився припиненням трансляції на початку цього року.

За словами Мазура, менеджери NewsOne переконували його, що відновлення трансляції каналу - в його особистих інтересах, інакше "буде пізно". Зустріч з керівництвом каналу, яка повинна була відбутися 4 лютого (в цей же день ввечері прилетіла граната), Мазур скасував.

Більше детальна інформація про подію на офіційному сайті Мережі Ланет https://www.lanet.ua/…/…/na-zasnovnyka-lanet-skoieno-zamakh/

На жаль, схоже, що хтось вважає методи 90-х допустимими при вирішенні бізнес-конфліктів і у наш час…

📣📣📣 Ми сподіваємося на всебічне та об’єктивне розслідування зі сторони правоохоронних органів. Зараз важлива увага громадськості та журналістів, тож просимо максимально поширити цей допис 📣📣📣

Ху! Лі! Ган! Ство!

Жбурляння медведчуковськими чортами гранати у будинок – це ху! лі! ган! ство!

Несемось, пацани. Несемось. В усі боки.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments