emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ніхто не зобов*язаний піклуватися про нас більше ніж ми самі

2 ч.

Сьогодні у Мюнхені знову мав змогу поспілкуватися з кількома серйозними іноземними високопосадовцями. Вони підтвердили мої сумні здогадки. Європейці не проти продовжувати тиснути на Росію, навіть завдаючи собі збитків. Але навіщо, якщо нинішня українська влада капітулює перед Росією?

«Україна, як сторона війни, дає чіткий сигнал, що не буде продовжувати спротиву. Чому в такому разі, ми повинні це робити за вас? Ми також домовляємося, бо вміємо мислити наперед. Молоді українські переговорники з команди президента діють дуже самовпевнено, оминаючи правила і процедури. Напевно, вони вважають їх надто нудними, але саме правила і процедури хоч якось досі стримують Росію від повного свавілля. Поза межами цивілізованого поля уже ніщо не зупинить досвідчених російських шулерів. Вони на цьому собаку з’їли. Це їх гра, де вони диктують свої правила. Зеленський заганяє себе і країну в пастку. В результаті, підсилившись Україною, Росія зможе нав’язати свою волю всій Європі.

Ваш попередній президент це чудово розумів. І заганяв противника на світло, там де йому буде складно мухлювати. Схоже, нинішній президент дасть пошити себе в дурні».

Шкода, що європейці не знають основного виборчого гасла Зеленського. Дійсно, вони зробили нас всіх разом.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments