emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Навіщо Зе так часто дзвонить Пу?

Кожний цей дзвінок Кремль у знущальній формі подає, як приниження Зе. А Банкова ніяк на це не реагує. Ніби погоджується з кремлівським тлумаченням. При цьому ж ніякої особливої необхідності, аби кожного разу їсти це лайно, я не бачу.

Мабуть київський Вова не вважає це лайном. Йому подобається. Ймовірно, він всім своїм малоросйським нутром кожну таку розмову відчуває, як чергове підтвердження свого високого статусу. Це ж не жарт, сам Преидент Росїї з ним розмоволяє! З самого Кремля!

А може, він просто ставиться о Пуіна, як до тата. А себе відчуває нелюбимим, несправедиво ображеним сином.  Хоче, аби тато зрозумів його складну ситуацію, не ним створену, побачив та оцінив, як Вова робить все можливе, пожалів би його, пообіцяв захистити. Путін досвідчений професійний вербовщик. Саме таке ставлення підопічних вміє викликати.
Subscribe

 • Куди ми йдемо

  Yurii Karakay 18 ч. · Вибори на Московії визнані недемократичними Євросоюзом, Британією та Сполученими…

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment